Çalgı Çengi
İskoç sığırı
21eymqe.jpg
iskoç sığırı en eski sığır cinslerinden biriridir. Başlarındaki paspası andıran saçlar, hem gözlerini rüzgardan ve yağmurdan korur hem de soğuk İskoçya iklimine dayanmalarını sağlar.
https://www.jw.org/tr/yayinlar/dergiler/...B1r%C4%B1/

Bu hayvanın fotoğraflarını görünce fırça olurmu bundan acaba diye aklıma gelmedi değil hani  Big Grin
"Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan da asla bırakma."
Yavrusu pek sevimli yalniz komşum
(11/10/2018, Saat: 12:25)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yavrusu pek sevimli yalniz komşum
Ben de ona takıldım, junior sığır.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Tıraş bölümünde paylaşsam ayıp olurdu.

Paraben patlaması yaşayan bir tıraş kremi.

098c5bbf59c79d0e3748c883e2d94d8a.jpg
Nerede satılır, kaça satılır, daha neler göreceğiz bakalım aslında birçok girişimci firma varmış ülkemizde bu sektörde
"Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan da asla bırakma."
(19/10/2018, Saat: 20:08)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş bölümünde paylaşsam ayıp olurdu.

Belki de paraben denen şey natürel birşeydir. Natürel Kozmetik.

~SB
(19/10/2018, Saat: 20:08)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş bölümünde paylaşsam ayıp olurdu.

3 yil kullanim omru vermisler. Yok artik Smile)
Askeri üründür satılamaz denmiş ambalajında ama bedava bile olsa vermesinler diyelim. Adres ayrı güzel Çiftetelli Sanayi Sitesi.
Hayatta Kal Derneği ve Sağlık Bakanlığı; Kamu Spotunuz icin 80milyonluk ülkede, Wilma Elles harici Türkçeyi daha iyi konuşabilen baska birini bulamadınız mı kardesim. Her gordugumde arkanızdan saydırıyorum, uykularınız kacsın. Bu nedir yahu.

(18/11/2018, Saat: 15:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatta Kal Derneği ve Sağlık Bakanlığı; Kamu Spotunuz icin 80milyonluk ülkede, Wilma Elles harici Türkçeyi daha iyi konuşabilen baska birini bulamadınız mı kardesim. Her gordugumde arkanızdan saydırıyorum, uykularınız kacsın. Bu nedir yahu.

Yahu üstad, sanki ülkede yaşayanların hepsi İstanbul beyefendisi gibi Türkçe konuşuyor. Smile
Kendi dilinde okuduğunu anlama konusunda ülkemiz 42. sırada. Ülkenin bir kısmı plaza dili denilen bir dil konuşuyor, bazıları Starbucks denilen bir mekanın dilini konuşuyor, geriye kalanı 14 sene ingilizce eğitimi görüp sadece ''where are you, how are you'' diyor. Dışarı çıkıyorsun, dükkan tabelalarının yarısı İngilizce. Üstad eğer Türkçeyi daha iyi konuşan birini arıyorsanız onu ancak Fransa'dan getirmemiz lazım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi