Çalgı Çengi
(03/05/2019, Saat: 21:34)eyoruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun.
Çok baktım inceledim.Gerek makinesini gerek ise fırçasını çok yeren var.
Fırça işi kolay onda karar kıldım.

Makine ise yumuşak konforlu jilet yine yumuşak olanlarından almam lazım.Sakallarım sert değil ve her gün traş olma şartım yok

Bir kere daha bakayım  Wilkinson'a.

Yurtiçinde bu fiyata jileti her zaman eşit tutan başka alet yok. Mild bir aletle geleneksel tıraşa başlamak daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Fırçasından ise kesinlikle uzak durun Smile Delikanlı Tıraş YouTube kanalını izleyin, kılavuz olacaktır. İyi tıraşlar ! Smile
see you in another life brotha !
Keşke millet olarak birbirimize saygı duymayı öğrensek de benim hiç dostum olmasa...
(17/05/2019, Saat: 13:42)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi tiraslarSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende resim çıkmıyor, pc de?
(17/05/2019, Saat: 15:52)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende resim çıkmıyor, pc de?
İşyerinde iseniz, filtreleme olabilir. Görsel normal gözüküyor çünkü bende..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(17/05/2019, Saat: 15:59)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşyerinde iseniz, filtreleme olabilir. Görsel normal gözüküyor çünkü bende..

Bir üstteki efra nickli kullanıcının perma sharplı, maca rootlu, gillette balsamlı fotosu veya diğer fotolar çıkıyor. Bir filtreleme yok
(17/05/2019, Saat: 16:17)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir üstteki efra nickli kullanıcının perma sharplı, maca rootlu, gillette balsamlı fotosu veya diğer fotolar çıkıyor. Bir filtreleme yok
Upload ettikleri siteler ile alakalı da olabilir..

Bazı sitelerin veya resim yükleme yerlerinin tümünün resimlerinin çıkmama nedeni %90 olarak işyerindeki koruma amaçlı alınan güvenlik tedbirlerinden kaynaklanıyor.

O yüzden de ya işyerinizdeki bilgi işlem departmanındakilerle konuşarak çözmelerini isteyin,
Eğer çözüme yanaşmıyorlar ise maalesef yapılacak bir şey yok.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(17/05/2019, Saat: 16:42)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı sitelerin veya resim yükleme yerlerinin tümünün resimlerinin çıkmama nedeni %90 olarak işyerindeki koruma amaçlı alınan güvenlik tedbirlerinden kaynaklanıyor.

O yüzden de ya işyerinizdeki bilgi işlem departmanındakilerle konuşarak çözmelerini isteyin,
Eğer çözüme yanaşmıyorlar ise maalesef yapılacak bir şey yok.

Israrla aynı şeyi söylüyorsunuz ama ısrarla aynı şeyi yazacağım. Bir iş yerinde çalışmıyorum hocam dolayısıyla bir filtreleme söz konusu değil. Dolayısıyla it’ci bir çalışanda yok. Ev interneti ve uzun zamandır pc’den giriş yapmıyordum. Şu an telefondan yazıyorum sıkıntı yok, görünüyor. Pc den yazıyorum kablolu da kablosuz da görünmüyor. O da görünmeyen kısım için ne yapabilirim bilmiyorum, sonuçta başka kişilerin yükledikleri vs görünüyor.
(17/05/2019, Saat: 18:09)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Israrla aynı şeyi söylüyorsunuz ama ısrarla aynı şeyi yazacağım. Bir iş yerinde çalışmıyorum hocam dolayısıyla bir filtreleme söz konusu değil. Dolayısıyla it’ci bir çalışanda yok. Ev interneti ve uzun zamandır pc’den giriş yapmıyordum. Şu an telefondan yazıyorum sıkıntı yok, görünüyor. Pc den yazıyorum kablolu da kablosuz da görünmüyor. O da görünmeyen kısım için ne yapabilirim bilmiyorum, sonuçta başka kişilerin yükledikleri vs görünüyor.

Değerli kardeşim.
Amacımız yardımcı olmak.
Yardımcı olmaya çalışırken de kullandığınız bilgisayar ve internet'in yanıbaşında olmadığımızdan genel olarak aklımıza gelen olası arızalardan söz ediyoruz.
Gerek teknoloji dünyasında ve gerekse o dünyayı kapsayan hemen hemen her konuda arıza ararken çok eski olabildiğince manuel cihazlarda olduğu gibi net bir çözüm bulunamayabiliyor.
Bu durumlarda da deneme yanılma yöntemi kullanılıyor.

Ben iş yeri engeli dediysem siz bunu eve uygulayabilirsiniz.
Örneğin, evdeki internet ayarlarınız aile ayarı kapsamında olabilir. ve aile ayarları engelleyebilir.
Ya da bazı web sayfalarını veya bazı web sayfalarındaki içeriklere engel konulmuş olabilir.
Ya da kullandığınız web sayfalarında sorun çıkaran bir içerik olabilir.
Ya da başka bir neden engel olabilir.

Bu durumda yetkin bir arkadaş ya da çevrenizdeki bu konulardan anlayan bir kişiye kontrol etttirmenizde fayda var.
Eminim sorununuzu çözecektir.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(17/05/2019, Saat: 18:09)salomanya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Israrla aynı şeyi söylüyorsunuz ama ısrarla aynı şeyi yazacağım. Bir iş yerinde çalışmıyorum hocam dolayısıyla bir filtreleme söz konusu değil. Dolayısıyla it’ci bir çalışanda yok. Ev interneti ve uzun zamandır pc’den giriş yapmıyordum. Şu an telefondan yazıyorum sıkıntı yok, görünüyor. Pc den yazıyorum kablolu da kablosuz da görünmüyor. O da görünmeyen kısım için ne yapabilirim bilmiyorum, sonuçta başka kişilerin yükledikleri vs görünüyor.

Forumda resmi görünen üyelerin yükledikleri sitelere bakın. Görünmeyenlere de bakın. Sonra bilgisayarınızda engele takılan siteleri kaldırın hepsi bu. Ya da tapatalk kullanın ben ordan daha kullanışlı buluyorum forumu

☻/    
/▌

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi