Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları
Evet komşular fotoğraf günün tıraşı tadında olmuş, benim de cok hoşuma gitti. Tıraş aletini ''Yeni yuma''ya benzettim ama yakından bakınca o olmadığını farkettim. Bu fotoğraf aslında EST'nin, tıraş losyonlarını tüketen hedef kitlenin kim olduğunun farkında olduğunu gösteriyor gibi geldi bana. Ama konunun ilk sayfalarına bakarsanız göreceksiniz, ürün ilk çıktığı zamanlar Lord admin kendilerine üründen beklentilerini dile getirmiş, pek de olumlu bir yanıt alamamış..
Ustura
tıraş aleti kimse bilememesi garip geldi

alet buna benziyor ama bende emiin olamadım

https://www.hepsiburada.com/home-care-yu...gBEALw_wcB
(18/06/2020, Saat: 22:23)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tıraş aleti kimse bilememesi garip geldi

alet buna benziyor ama bende emiin olamadım

https://www.hepsiburada.com/home-care-yu...gBEALw_wcB

Benziyor değil bence ta kendisi komsum. İnsan güzel bi alet koyar Smile
No:3 çiçeksi, kokusu oldukça kalıcı geldi. Diğerlerini zamanla alıp denemeyi düşünüyorum. Çok beğendim
Şişesi, tasarımı güzel ama basit bir kolonyadan daha fazlası değil. Kolonya olarak güzel olabilir ama tıraş kolonyası mı tartışılır. Arko tıraş kolonyalarından tek farkı ya da fazlası düşük alkol oranı, daha az yakması.
Ecnebi tıraş kolonyalarını, Aqua Velva, Pitralon, Pinaud onları tıraş kolonyası olarak nitelendirebilirim çünkü tıraş sonrası en azından bir rahatlama sağlıyorlar. Bu ürün hayır, maalesef sağlamıyor.
Thumbs Up 
(17/11/2020, Saat: 12:22)broraso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şişesi, tasarımı güzel ama basit bir kolonyadan daha fazlası değil. Kolonya olarak güzel olabilir ama tıraş kolonyası mı tartışılır. Arko tıraş kolonyalarından tek farkı ya da fazlası düşük alkol oranı, daha az yakması.
Ecnebi tıraş kolonyalarını, Aqua Velva, Pitralon, Pinaud onları tıraş kolonyası olarak nitelendirebilirim çünkü tıraş sonrası en azından bir rahatlama sağlıyorlar. Bu ürün hayır, maalesef sağlamıyor.

Kesinlikle size katılıyorum
(10/12/2020, Saat: 23:54)Yamtar1903 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle size katılıyorum

Marketlerde surekli gozume takilirdi, hatta hediye olarak geldi.
Ama belirttiginiz gibi normal bir kolonya, herhangi bir farkini goremedim ben. Bu tabi benim kisisel dusuncem. Ama bir Pitralon gibi farkli ve fresh degiller maalesef.
Keske ulkemizde daha fazla cesit olsa, daha fazla ulasim imkani olsa da yabanci ulkelere gittigimizde agzimiz acik kalmasa :/
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bugün itibariyle biten No: 2 ' yle birlikte piyasaya çıktığı 6 yıllık süre zarfı içinde tüm seriyi bitirdim. Yorumumu rakibi pozisyonundaki market ürünlerine göre yapacağım.

Alkol oranı düşük , içerik olarak yerli market ürünü ürünlerden daha tatminkar ürünler ancak vasat altı ürünler. Geniz yakacak derecede aşırı alkol ve esansa boğulmamış. Koku kalıcılığı bu durumdan ötürü rakiplerinden daha düşük. Nemlendirme etkisi ve yatıştırma hissiyatı yine rakiplerinden iyi ancak markette Nivea ürünleri varken alınmasını tavsiye etmiyorum.Alkol içerikli olması nedeniyle hassas ciltli arkadaşlara önermiyorum.
Ben de bir kere no:3 aldım. Evet uğraşılmış güzel kokular ama kalite hissiyatı özellikle yurt dışı rakiplerinden geride. Formülasyon daha iyi olmalı. Nivea ürünleri belki koku olarak değil ama bu konuda çok ileride. Yine de ülkemizde aftershave konusunda ilerlemelerin olması sevindirici.
No. 3 tercih ettim. Hafif ciceksi bir kokusu var. Alkol oranı düşük. Bunun dışında proraso kırmızı ve Cella yeşil AS lotion kullandım. Cella çok kaliteli bir ürün kokusu da harika. Dolar kuruna bakınca yerli malını daha çok kullanmalıyım diyorum. EST en geride kalıyor ancak bol bol döke saça kullanıyorum ve beğeniyorum. 21f014b7580911054329322cfe2b6cc9.jpg3a4a72cbe17d8a18d0df301a4133cb59.jpg

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,880 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,178 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,646 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,867 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Rebul Kolonyaları yarhasan 172 247,022 31/01/2021, Saat: 15:31
Son Yorum: mennan
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,361 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Pomellos Kolonyaları MetsGo 52 22,636 17/12/2020, Saat: 19:30
Son Yorum: sohayli
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,135 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,191 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,707 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: