Koruma Barsız DE Alet
Nostalji! Babam her jiletinin koruma barını kırar kendi kendine barsız alet yapardı. EJ de89 alet hediye ettiğimden beri öyle işlere girişmiyor. Tıraş insanı rahatlatmalı, böyle heyecan arayanlara saygım sonsuz ama anlayamıyorum..
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(12/02/2020, Saat: 12:03)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koruma barsız alet temiz tıraş. @jegal komşum sizin felsefeyi benimsemiş Endonezyalı amca. Gilette Goal ile. Hatta bir üst seviye ye geçerek sapı da yok. Smile

@abdussamedy Alt tabla olmasa da herhangi bir şeyi jiletin altına koyarak tutturmak mümkün. Bu video da olduğu gibi. Tavsiye eder miyim veya böyle kullanmayı dener miyim? Kesinlikle hayır.

https://www.youtube.com/watch?v=-JeXA7rr9AE

Durduk yere Mdc siparişi verecektim iyi denk geldi bu mikromalist tıraş, baya keyifle izledim Smile paylaşım için teşekkürler Erdi komşum...
Ustura öncesi denemeyi düşünüyorum ama sonucu ne olur bilmiyorum
Tıraş aleti  
(16/02/2020, Saat: 04:05)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura öncesi denemeyi düşünüyorum ama sonucu ne olur bilmiyorum

Bakın ustura demişsiniz işte ne güzel, koruma barsız kullanmak için ustura yapmış adamlar, aletteki barı çıkarmaya ne hacet. Eşyanında bir tabiatı var, bozmaya lüzum yok diye düşünüyorum. Ayrıca ustura(şavet) daha keyifli gelecektir...
@Gungordum Ustra kullanımı öncesi koruma barsız tıraş aletlerle tıraş olmak binevi ön hazırlık ısınma turu gibi düşünebilirsin

Kullanımında sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum koruma bantı kırılmış permatik neyse koruma barsız tıraş aletide o.

İlk kural bastırmadan ve bazı bölgelerde açıyı iyi ayarlayabilmen önemli onun dışında problem yaşamazsın
Piyasada böyle aletler var mı bilmiyorum ama koruma barı olan hiçbir aletin barını kırıp kullanmam, üretici firmaya böyle bir saygısızlık yapamam. Fakat küçük bir istisna var, malzeme kalitesi ile bizlere saygı duymadığını haykıran Yuma'nın koruma barını kırabilirim.
Korumasız çıplak jiletle tıraş. Bir tane de benden gelsin.
https://youtu.be/VRqox-PoTik 39cacb6458c0809863605a27fb3a8741.jpg

YouTube Berberbey
youtube.com/Berberbey
Bana çok psikopatca geldi Smile Ama tıraş güzel olmuş. @berberbey
(01/05/2023, Saat: 11:50)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana çok psikopatca geldi Smile Ama tıraş güzel olmuş. @berberbey

Bence uzun sakal için bulunmaz nimet, ustura kullanmayı beceremedim ama bu daha kolayıma geliyor.
Ama bu şekilde esneme yapmaz mı? Sakat geldi bana. Her an bir sürprizle karşılaşılabilir gibi sanki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Single edge alet rehberi Saltuk 37 33,809 17/12/2018, Saat: 22:10
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: