Solimax
Kelaynak kuşlarından daha nadirdir bu kel fırça, kıymetini bilin Big Grin

(19/04/2012, Saat: 18:00)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk kullanimda ortadan buyuk bir parca koptu ve dagildi.
dandik fircanin boylesi...
10o0fid.jpg
(19/04/2012, Saat: 18:46)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fırçanın etrafını photoshopla alsın uzman olan atın bunu internet ortamına millet uğraşsın dursun ne bu diye ? birde yazmak gerek nesli tükenmekte olan filan kuş şurda görüldü diye tama artık tüm dünyayı dolaşır van gölü canavarı gibi olur...
Ama halı olayında haklı galiba Psyco Smile çok süratli sürtünmeden kel kalmış fırça gördükçe gülüyorum süper olay bu koptum gittim.

Selamlar.

fikir super:d gul gul öldüm
saka bir yana buna fazla iskence etmemistim.
(20/04/2012, Saat: 12:51)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saç baş döküldü ama Sap güzel görünüyor renkleri falan ilerde bir restore olabilir eğer plastik yapısıda güzel ve değecek birşeyse.
Linguist hocam yalnız usturayıda kararttım dedin birşey döktüm zor arındırdım falan dedin dün birde fırçayı kopartınca ben gerçekten koptum dün iş çıkışı hep aklıma geldikçe güldüm bu resime.. Denemelerde supersin hep ilginç birşeyler çıkıyor ama hayırlısı bakalım sırada ne var..

Bu arada bende geçenlerde çelik ustura bulmuştum dönen duvar taşına tuttum uc kısmında çatlak vardı o bölgeyi alıp ucunu düz yapacaktım pat pat başka yerlerden çatladı kırıldıkça kırıldı.. Demekki ustura duvar taşı ile kesilmezmiş bunu anladım yada tornacıların yeşilimsi elmas biledikleri ince kumlu duvar taşı olmalı çünkü gerçekten çok sert malzeme ve dağıldı gitti markasıda zaza solingen.

Selamlar.

sap ahsaptan. bir cesit plastik boyayla boyanmis. bendeki siyah badgerin sapi da ahsapmis. knot kopunca anladim. yoksa cok profesyonel gorunuyor.

usturaya kirec cozucu dokmustum. dumanlar cikinca korktup hemen yikadim ama dedigim gibi kapkara olunca cok uzuldum. once girit tasiyla sonra kotikulle hafifce ovarak parlattim ama cizik oldu. ustune kotikulden elde ettigim slurry ile cizikleri giderdim. sonuc eskisinden iyi oldu.
sevdim bu restorasyon isiniSmile
23rlrpy.jpg
(20/04/2012, Saat: 14:37)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: usturaya kirec cozucu dokmustum. dumanlar cikinca korktup hemen yikadim ama dedigim gibi kapkara olunca cok uzuldum.

Dostum bir an o dumanların çıktığı an gözümün önüne geldi de... Smile
Neyse ... neticede kurtarmışsın usturayı
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
(20/04/2012, Saat: 14:52)uataman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/04/2012, Saat: 14:37)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: usturaya kirec cozucu dokmustum. dumanlar cikinca korktup hemen yikadim ama dedigim gibi kapkara olunca cok uzuldum.

Dostum bir an o dumanların çıktığı an gözümün önüne geldi de... Smile
Neyse ... neticede kurtarmışsın usturayı

Hiç sorma ziyan ettik usturayı dedim. kurtaramasaydım iade edip değiştirecektim. ama bu bana ders oldu. 1-artık bilmediğim şeyi dökmem. 2- şimdi eski bir ustura alıp tekrar aynı işlemleri yaparak bir tanesini daha hayata döndürmek.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: