Tabac Tıraş Sabunu
Sefim sabunu 2ci el mi aldınız. Kurumus vs olmasın. Zira tabac kendine ozgu ozel kokusu olan bir sabundur.
Belki ustteki katmanı guzelce eriterek alttan taze katmandan daha iyi anlarsınız sonraki tıraslarda.
@KAYHAN komşum selamlar,

Tıraş sonrası kuruluk hissine nispeten katılsam da, özellikle koku yorumunuzdan, dikdik_s üstadın sorusunu yerinde buldum. Sabunu bir süre kullanın bakalım alttan ne çıkacak.
(20/08/2017, Saat: 00:29)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sefim sabunu 2ci el mi aldınız. Kurumus vs olmasın. Zira tabac kendine ozgu ozel kokusu olan bir sabundur.
Belki ustteki katmanı guzelce eriterel alttan taze katmandan daha iyi anlarsınız sonraki tıraslarda.

Yok Serdar hocam sabun ikinci el değil İmpa dan aldım ,ben belirgin bir koku bekliyordum pek alamadım belkide duyu kayıpları başladı bende yaştan ötürü Wink bakalım ilerki denemelerde değişiklik olacakmı ?Selamlar.
(20/08/2017, Saat: 01:00)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN komşum selamlar,

Tıraş sonrası kuruluk hissine nispeten katılsam da, özellikle koku yorumunuzdan, dikdik_s üstadın sorusunu yerinde buldum. Sabunu bir süre kullanın bakalım alttan ne çıkacak.
Hocam bende kokudan dolayı yazma gereği duydum, ürünün tarihi konusunda şüpheye düştüm fakat pakette tarihde göremedim ,hatta akşam tekrar bi köpürtme yapıp koku deneyi yaptım ama pek farklılık yoktu.Bakalım sonrakiler nasıl olacak.Selamlar.
merhabalar . bu ürünü nerede bulabilirim ,
(19/11/2017, Saat: 07:10)Oblomov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar  . bu ürünü  nerede bulabilirim ,

Impa Mustafa bey satiyor ben ondan almistim, yurtdisindan bile ucuza gelmisti. Tum urunler surda listeli:
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079

Sitesi de; http://www.extrashaving.com fakat site yenilendigi icin henuz tum urunler yuklenmemis sanirim.
Hijyene önem veren elit bey
(19/08/2017, Saat: 18:14)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,
Sabun olarak Arko,Cella dan sonra ilk olarak Tabac kullandım ben çok belirgin bir koku alamadım koruması ve nemlendirmesi bana göre orta seviyede tıraş sonrası ise kuruluk hissettim.Sonuç olarak Arkodan sonra Cellayı çok beğenmiş ve Arkoyu kadrodan çıkartmıştım hala favorim Cella ,ben birazda yapılan yorumların etkisinde kalıp beklentilerimi yüksek tuttum sanırım.İyi günler diliyorum .

Merhabalar.
Tabac deneyiminde memnun kalmayışınıza üzüldüm.
Ürün uzun süredir yoktu, stoğa gireli 2 hafta oldu ve yeni tasarım ambalajlı ürün.
Talep ederseniz yenisini gönderirim ama alacağınız performans aynı olacaktır.
Tıraş ürünleri a dan z ye göreceli. Bazı arkadaşlar wool fat köpürmüyor diyor, başka bir grupta nasıl köpürtemiyorlar aklım almıyor diyor Smile
Yorumlar önemli tabiki ama en önemlisi kendi deneyiminiz.

Keyifli tıraşlar Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(19/08/2017, Saat: 18:14)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,
Sabun olarak Arko,Cella dan sonra ilk olarak Tabac kullandım ben çok belirgin bir koku alamadım koruması ve nemlendirmesi bana göre orta seviyede tıraş sonrası ise kuruluk hissettim.Sonuç olarak Arkodan sonra Cellayı çok beğenmiş ve Arkoyu kadrodan çıkartmıştım hala favorim Cella ,ben birazda yapılan yorumların etkisinde kalıp beklentilerimi yüksek tuttum sanırım.İyi günler diliyorum .

Tabac sabun bir proraso mentollünün kutusunu açıp kokladığınızdaki geniz yakan, ya da cella gibi badem kokusunu baskın veren bir sabun değildir. Ortalama güzel bir kokusu vardır ve o kokusunu uzunca süre korur. Kullanım süreside uzundur birçok sabuna göre. 36 ay dayanım süresi vardır. Tabac sabun kullandığımda fırçanın sapı bile yağlanır silmek zorunda kalırım. Almanların jiletlerini sevmem fakat sabunları genelde iyidir.

Bence başlangıçta yadırgamış olabilirsiniz. Biraz şans tanıyın. Zira bende başlangıçta yadırgamıştım.
(19/11/2017, Saat: 09:22)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa Mustafa bey satiyor ben ondan almistim, yurtdisindan bile ucuza gelmisti. Tum urunler surda listeli:
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079

Sitesi de; http://www.extrashaving.com fakat site yenilendigi icin henuz tum urunler yuklenmemis sanirim.

teşekkürler. daha önce bulamamıştm kontrol ettim site de yenilenmiş.
mutlaka sipariş vericem.
paramızın yurtiçinde kalmasından yanayım herzaman .
Tabac yaklaşık iki aydır sürekli kullandığım sabunum, kokusunu ailecek çok seviyoruz Smile hatta ben biraz fazla seviyorum. Öyleki tıraştan sonra herşeyi temizleyip kaldırdıktan sonra dahi dayanamayıp köpürtüp elimi yüzümü iyice bir daha yıkadığım oluyor. Lakin asıl mevzu tadı. Evet dil, damak yordamıyla alınan tadı Big Grin Sapıtma arkadaşım, abartmadan tıraşını ol öyle bak keyfine diyebilirsiniz, hakkınız Wink ama o kokuya sahip bir şeyin tadını çok merak ettim..
Yahu bu kaymak gibi, bal dök ye kıvamında birşeymiş Big Grin Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,262 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,231 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,804 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,949 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: