Tabac Tıraş Sabunu
(05/07/2020, Saat: 23:34)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan eyvallah baba, ordan fırsatçı gibi görünebilirim şuan ama bir fırsat çıkmış önüme, ekmeğimizdeyiz bizde ne yapalım Wink Big Grin Big Grin Big Grin

Ekmek yanina soguk mezelerden benden olsun başkan seni biliyoz cidden feda olsun şaka yok.
tabac kullanan arkadaşlar tabac losyon kullandınız mı? almışken ikisini takım almak lazım
ne mutlu türküm diyene !
(05/07/2020, Saat: 23:41)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekmek yanina soguk mezelerden benden olsun başkan seni biliyoz cidden feda olsun şaka yok.

Talep artarsa fiyatta artar ama. Sıfır içi sabun dolu olanı daha ucuza gelir benden söylemesi Smile
(05/07/2020, Saat: 23:31)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende tabac fanıyım,bana hiç öyle yaşlı kokusu gibi gelmedi ve aldığım koku hacı misi degilde sanki damla sakızı kokusu geliyor koku duyum mu bozuk ne Smile Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem tabac sabuna her şey diyebilirsin ancak damla sakızı asla İçerik koku amber misk ahşap baharat ve tütün diyebiliriz.. Canım çekti akşam akşamSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(05/07/2020, Saat: 23:45)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cem tabac sabuna her şey diyebilirsin ancak damla sakızı asla İçerik koku amber misk ahşap baharat ve tütün diyebiliriz.. Canım çekti akşam akşamSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Smile Smile yorum güldürdü abi.
Raif abi inan ki koku duyuma güvenemiyorum,baharatlı losyon diye old spice white zafer baktım bişey anlayamadım sonrasında gillette artice kokladım dedim bu daha baharatlı bunu alayım neyse biraz zaman geçti kendi kendime diyorum bunu baharat diye nasıl kokladım acaba, o an ne düşündün bunun nasıl baharat olduğuna karar verdin diye kendimi sorguladımSmile Smile

(05/07/2020, Saat: 23:57)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Smile yorum güldürdü abi.
Raif abi inan ki koku duyuma güvenemiyorum,baharatlı losyon diye old spice white zafer baktım bişey anlayamadım sonrasında gillette artice kokladım dedim bu daha baharatlı bunu alayım neyse biraz zaman geçti kendi kendime diyorum bunu baharat diye nasıl kokladım acaba, o an ne düşündün bunun nasıl baharat olduğuna karar verdin diye kendimi sorguladımSmile Smile

Önemli olan keyif alman kardeşim, bende şöyle bir nefeste sayabilmek isterdim ancak sadece baskın kokuyu tanımlayabiliyorum.
Keyif kısmına diyecek yok abi, umarım piyasadan kaybolmaz elimizin altında olur sağolsun tarkan abi önermişti bana.Ben refil olarak aldım kaba bastım nedendir bilmiyorum porselen ürünlere ısınamadım.

(06/07/2020, Saat: 00:00)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önemli olan keyif alman kardeşim, bende şöyle bir nefeste sayabilmek isterdim ancak sadece baskın kokuyu tanımlayabiliyorum.
Tabac tanımlanmaz, yaşanır Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Aksam aksam koputup kokladim elimi yikarken tabac candir ya olacak illa. Big Grin
(05/07/2020, Saat: 23:44)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Talep artarsa fiyatta artar ama. Sıfır içi sabun dolu olanı daha ucuza gelir benden söylemesi Smile

@Samet  hocam fırsatı kaçırdın. Big Grin hazırdım almaya sıfır fiyatına ve üstüne 16 tl de kargo ödeyecektim, mustafa bey yetişti imdada, sabah hallettik meseleyi, ama varsa başka sıfırından pahalı bişeyler görüşebiliriz, ROCCA var başlık olarak bi kardeşimiz üste para verecekti neredeyse kullanmıyomuş yolladı ama, sıfırı şu fiyat ne indirimi kaç lira falan demedi bile, sen bak hocam bişeyler çıkarsa haberleşelim. Big Grin  Big Grin  Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 260 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,064,189 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,635 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 859 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,003 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,472 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,580 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,480 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,893 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,600 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: