Tabac Tıraş Sabunu
(04/10/2020, Saat: 23:03)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"GecayS" komşum benim bayıldığım bir sabun..hem kokusunu hem performansını seviyorum..ayrıca balsamı da harika ve sabunla uyumlu kokusu..tavsiye ederim denemeni.

[mention]Zorsakal [/mention] komşum kesinlikle set halinde tedarik edeceğim. Erkek tıraş kokusu havasını verecek sağlam bir klasik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@"GecayS" set derken o set baya geniş abicim. Duş jeline k, deodorant stickine kadar var Big Grin sabun + balsam/aftershave ideal bence. Performans anlamında tatminkardır. Üst düzey ürünler klasmanına her zaman alırım.Tabi bir de şu an fiyat anlamında en uygun sabun. 2012 de impa stick halini 30 a satıyordu, ben en son kasesini 2015 de 80 e almıştım. Aynı dönem de şu an forumda 500 e satılan icoloniali mango terracota kaseyi 50 TL ya, mwf refili de 50 TL ya alıyordum. Aradan geçen 5 sene de USD nerdeyse 3 kat arttı. Şu an 110 TL kase fiyatı , refil 40 TL. Kase refil de 55 TL. Bence fiyat performans şampiyonu tabac dır. Eskiden o ünvan 40 TL/kg fiyatıyla Cella daydı. Eski kral öldü, yaşasın yeni kral Smile
(05/10/2020, Saat: 00:08)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"GecayS"  set derken o set baya geniş abicim. Duş jeline k, deodorant stickine kadar var Big Grin sabun + balsam/aftershave ideal bence. Performans anlamında tatminkardır. Üst düzey ürünler klasmanına her zaman alırım.Tabi bir de şu an fiyat anlamında en uygun sabun. 2012 de impa stick halini 30 a satıyordu, ben en son kasesini 2015 de 80 e almıştım. Aynı dönem de şu an forumda 500 e satılan icoloniali mango terracota kaseyi 50 TL ya, mwf refili de 50 TL ya alıyordum. Aradan geçen 5 sene de USD nerdeyse 3 kat arttı.  Şu an 110 TL kase fiyatı , refil 40 TL. Kase refil de 55 TL. Bence fiyat performans şampiyonu tabac dır. Eskiden o ünvan 40 TL/kg fiyatıyla Cella daydı. Eski kral öldü, yaşasın yeni kral Smile

@kaanayhan Komşum setten kastım Traş olayı idi. Wink 20 Euroya almanyadan kase ve AS çözüyorum.Gelen akrabalar getirir artık Smile
@"GecayS" abi tabak gerçekten fiyatını uzerinde sabun abi, yedek alma şansı varsa kasedeki binice refil daha manıtklı. abi sana yolladığım nerden baksan 2 yıldır rotasyonumdaki sabun , asıl yeni kasedeki kokuya bak sen gelince.

@"kaanayhan" aynen hocam zamlanma konusunda baya gerilerde kalan bir sabun kesinlikle haklısın.
Tallowlu, klasikleşmiş barbershop kokusu olan, harika bir seramik kase içinde gerçekten güzel bir sabun Tabac.
Zamanında ulaşılması zor ve pahalıyken şimdilerde elimizin altında olmasından belki de, değerini bilmiyor olabiliriz.
Bir haftadır kullanıyorum ve Ekim boyunca ara ara kullanarak kendimce Tabacotober yapmayı düşünüyorum. Kullandıkça da daha çok seviyorum bu sabunu.
(05/10/2020, Saat: 17:14)broraso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tallowlu, klasikleşmiş barbershop kokusu olan, harika bir seramik kase içinde gerçekten güzel bir sabun Tabac.
Zamanında ulaşılması zor ve pahalıyken şimdilerde elimizin altında olmasından belki de, değerini bilmiyor olabiliriz.
Bir haftadır kullanıyorum ve Ekim boyunca ara ara kullanarak kendimce Tabacotober yapmayı düşünüyorum. Kullandıkça da daha çok seviyorum bu sabunu.
Komşum, Speicktember yapmıştık.

Dilerseniz bir konu siz açın Tabactober diye, biz de devam edelim. Ne zamandır kullanmamıştım, vesile olur.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tabac sabunun kalıp halinde satılanı acaba proraso sabun kablarına sığıyor mu? Deneme yapan komşumuz var mı?

(10/10/2020, Saat: 16:54)Fatih23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac sabunun kalıp halinde satılanı acaba proraso sabun kablarına sığıyor mu? Deneme yapan komşumuz var mı?

Hayır sığmaz, ama rendeleyebilirsiniz
Bu sabunu çok merak ediyorum. Sabun hakkında söylenenleri okuduğumda da kullandığım zaman beğenecekmişim gibi geliyor. Ne var ki, elimde neredeyse ağzına kadar dolu olan Proraso sandal tıraş sabunu var. Yeni yıla kadar bunu bitirip, kışın son 2-3 ayını Tabac'la geçirmek niyetindeyim. Ürün hakkında fikirlerini beyan eden bütün komşularıma teşekkürler.
(10/10/2020, Saat: 16:58)fusuy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır sığmaz, ama rendeleyebilirsiniz

Çok teşekkür ederim komşum. Rendeleme işini beceremem sabunu mahvedebilirim Smile en iyisi kabıyla birlikte almak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 257 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,062,000 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,846 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 854 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,002 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,468 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,567 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,470 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,866 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,531 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: