Tabac Tıraş Sabunu
Bu markaların hakkı boykot aslında... Neyse.
Tallow yerine ucuz palm yağı kullanmak işimize geliyor demiyorlar da adı vegan oluyor. Yazık oldu gerçekten üç kuruş ucuz yapmak için giriştikleri şu işten zarar edecekler, sabun yorumları da kötü geliyor. Aynısı haslinger sabunda da olmuştu. Böyle iyi şeyleri üç-beş kuruş için mahveden firmaları hiç sevmem. Stok yapmak için eski versiyonunu bile almayacağım.
Bir kasem var. İki de refill stok yapsam mı diye düşünüyorum. Zaten onlar bitene kadar ben de başka bir sabuna gönlümü kaptırmış olurum. İnşallahSmile
Canınızı sıkmayın. Sabun altı üstü. Tabac olmaz, Cella olur, Arko olur, Ahmet olur, Mehmet olur... Bir sabun kullanırsınız. Bu tür durumlarda stok psikolojisi içine girmemek de fayda var. Yine de şunu belirteyim. Tabac 50'li yıllardan beri üretim yapan bir firma. Ben kötü sabun üreteceğine ihtimal vermiyorum. Üretse bile birkaç parti sonra düzeltirler. Eski versiyonunun daha iyi olması, yenisinin kötü olacağı anlamına gelmiyor. Bir gelsin görelim. Yeni nesil vegan Haslinger de kötü değil. Don yağlı sabun demek de herşey değil. Üst düzey performanslı sabunlardan say deseniz herkesin aklına gelecek MDC, SV, İnstitut Karite,Klar,Panna, eski Icoloniali vs hiçbirisi donyağlı ürünler değiller.Krem grubunda zaten yok. Donyağlı sabunlar biraz ününü ekonomik ürünlere borçlu. Düşük bütçeli ürünlerde fiyatının üzerinde performans gösteren çok fazla donyağlı sabun var. Bilhasssa İtalyan sabunları. Cella, Vitos, Valobra vs. Acele etmemek de fayda var. Velev ki yeni Tabac'ı beğenmediniz. Piyasada milyon tane ürün var. Beğeneceğiniz bir ürün illaki bulursunuz.
ben tabac'ın kokusunu seviyorum, tecrübeli olmadığım için olabilir ama en performans olarak da çok acayip bir farkını göremedim. arko gibi ucuz bir sabun kullanıp üstüne tabac balm veya aftershave kullanmak gibi bir çözüme gidebilirim
@"Chavez" komşum güzel bir tercih yaparsın. Arko çok sevdiğim bir sabun ve cildi kuruttuğu için balm tarzı ürünlerle çok güzel kombin oluşturduğunu düşünüyorum.
Tallow meselesi üzdü. Haslinger i hem don yağlı hem normal olarak test etme imkanım olmuştu. Yeni serisinden hiç hoşlanmamıştım. Tabac ı hiç alıp denemem bile.

Elimdekini bitirmek yerine başka bir sabun alayım bunu saklayayım.
Kullanın bence, Tabac'ın yeri dolar mı dolmaz mi tartışılır ama alternatifler mutlaka bulunur.
Dün kullandım bu sabunu. Aman Allah'ım o nedir öyle? Adamlar yapmış yapacağını, çok beğendim. Smile
Ben mi öyle düşünüyorum, bilemiyorum ama bu sabun sıkıntısız her anlamda. Ne zaman tıraş olsam problemsiz devam ediyor herşey. Kokusu elegant, kıvamını harika. Seviyoruz kendisini.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 158 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,059,207 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,215 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 802 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 987 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,448 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,459 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,415 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,624 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,246 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: