Tabac Tıraş Sabunu
@tam35 komşum, forumca bilinen ve en çok tercih edilen her iki tedarikçilerimizde bulunan herhangi bir ürünü aklınıza gelebilecek bir alışveriş sitesi ile kıyasladığınızda İmpa ve Razorus'dan daha ucuza satılmayacağını anlarsınız. Elimizde zaten iki güzel nimet var yerli olarak. Bende halihazırda bulunan tedarikçilerimizin üç beş tane daha şube açmalarını isterdim büyük illerimizde.
(29/03/2018, Saat: 03:55)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tam35 komşum, forumca bilinen ve en çok tercih edilen her iki tedarikçilerimizde bulunan herhangi bir ürünü aklınıza gelebilecek bir alışveriş sitesi ile kıyasladığınızda İmpa ve Razorus'dan daha ucuza satılmayacağını anlarsınız. Elimizde zaten iki güzel nimet var yerli olarak. Bende halihazırda bulunan tedarikçilerimizin üç beş tane daha şube açmalarını isterdim büyük illerimizde.

+1
Hele son cümleye katılmamak elde değil.
Tabac krem olanından (tüpte) dün istettim bakalım bir tane Merkur 38C ile. "Made in Germany" temalı tıraşlarda kullanmak üzere gelmesini bekliyorum. Kokusu Old Spice gibiyse bayılırım ben buna. Çünkü Old Spice'ı durduk yere foşur foşur süren biriyim. Kokusu çok iyi geliyor bana.
"A Samurai always wears two swords."
O halde çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz @DenizKSK. Koku karakterleri oldulça benzer.
(29/03/2018, Saat: 03:55)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tam35 komşum, forumca bilinen ve en çok tercih edilen her iki tedarikçilerimizde bulunan herhangi bir ürünü aklınıza gelebilecek bir alışveriş sitesi ile kıyasladığınızda İmpa ve Razorus'dan daha ucuza satılmayacağını anlarsınız. Elimizde zaten iki güzel nimet var yerli olarak. Bende halihazırda bulunan tedarikçilerimizin üç beş tane daha şube açmalarını isterdim büyük illerimizde.
Haklısın ben tabac özelinde sormuştum sabun hariç ürünlere ulaşabiliyoruz. İzmir e bir impa açılsa fena olmaz.
Letgo’da tabac buldum, porselen kaseli değil sanırım
Merhaba

Uzun bir süredir severek kullandığım efsane(m) Arko Sabuna da Tabac ile ara vermeyi denemiştim yeni aldığım DE89 ile deneme amacıyla . Tabac kokusu için 4-5 kullanımdan sonra hala bi karar veremedim sevip sevmediğim ile ilgili. Evet eski tanıdık bir koku, sizi geçmiş anılarınıza götürdüğü de doğru, kötü de değil, üstelik bir hayli de kalıcı. Ama sanki Arko bambaşka Smile

Böyle olunca yeni bir şeyler deneme şevkim de kırılıyor. Bir ürünü tam anlamıyla benimsemediğimde verdiğim parayı (miktarı hiç önemli değil) çöpe atmış hissediyorum (mesleki alışkanlık galiba bir süre sona karakteriniz oluyor ). Öyle bir ürün olmalı ki Arko ile en azından eşdeğer olabilmeli gözümde (özellikle kokusu açısından) ama forumun koku açısından en beğenilen sabunu Tabac bile Arkoyu tahtından edemediğine göre galiba benim için öyle bir sabun yok Smile Varsa da ısrarlı tavsiyelerinize açığım Smile
@Janberd komşum, yorumunu okuyunca resmen dejavu oldum. Hangi sabunu veya hangi kremi kullanırsam kullanayım, Arko sabun mutlaka dolabımda yer alıyor ve bir süre sonra sürekli kullandığım sabun oluyor. Tabac kaseyi bir heves edinip bir ay sürekli kullandıktan sonra yine Arko'ya döndüm. Şu an tek hedefim Tabac'ı bir an önce bitirip içine Arko basmak. Smile Smile Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@Janberd Komşum, Şimdiye kadar Arko, MWF, Tabac, Proraso kullandım. İçlerinde açık ara önde olan MWF. Onu denemeni tavsiye ederim. Saydıklarımdan koruyuculuk, zor tükenme, tıraş sonrası olarak açık ara önde.
(06/12/2018, Saat: 11:30)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Janberd komşum, yorumunu okuyunca resmen dejavu oldum. Hangi sabunu veya hangi kremi kullanırsam kullanayım, Arko sabun mutlaka dolabımda yer alıyor ve bir süre sonra sürekli kullandığım sabun oluyor. Tabac kaseyi bir heves edinip bir ay sürekli kullandıktan sonra yine Arko'ya döndüm. Şu an tek hedefim Tabac'ı bir an önce bitirip içine Arko basmak. Smile Smile Smile

+1

Smile

(06/12/2018, Saat: 13:28)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Janberd Komşum, Şimdiye kadar Arko, MWF, Tabac, Proraso kullandım. İçlerinde açık ara önde olan MWF. Onu denemeni tavsiye ederim. Saydıklarımdan koruyuculuk, zor tükenme, tıraş sonrası olarak açık ara önde.

tavsiye için teşekkürler @Mehmet_g komşu. MWF için yorumlar ağırlıklı olarak pozitif.. Ama kokusu hakkında net bir fikir edinemedim. Sizin fikriniz nedir ? Kokusu beni mutlu eden her sabun için diğer eksikleri görmezden gelebilirim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,269 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 634 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,828 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,972 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,717 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,949 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: