Tabac Tıraş Sabunu
Hepinize çok teşekkür ederim komşularım.

(17/10/2019, Saat: 17:19)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahmin ettiğiniz gibi. Fark ile başka sabun alabilirsiniz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(17/10/2019, Saat: 17:24)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla tek fark kase komşum. Ama kasesi o kadar elit duruyo ki. İlk sipariş ettiğimde keşke sadece refill alsaydım dedim ama sabun gelince baya beğendim. Bütçeniz varsa porselen kaseli olanı tavsiye ederim.

(17/10/2019, Saat: 17:31)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kaseler sonrasında aynı ürünle devam etmek isterseniz refill alıp içine yerleştirmeniz için mantıklı olur. Ancak bu işe yeni başlayınaca bir sürü sabun denemesi yapılıp eldekiler bitmeden yeniler alınıyor. Bu yüzden kasede aldığınızı bitirmeniz ve refill olanı almanız epeyce zaman alabilir bunuda göz önünde bulundurun.

Sabun sertte olsa parmakla kaseye yerleştiremeseniz bile dilimleyerek her türlü kaba basabilirsiniz diye düşünüyorum aradaki ücret farkıyla başka ürünler alınabilinir. Kimi kasesiyle çok şık durduğu için alır, kimide eldeki cam/metal kaseye basıp kullanır birazda tercih meselesi.
Elimde sabun kasesi bulunmadığından dolayı sonra kasesi de lazım olur diyerek o şekilde aldım. Kapağı çok sağlam tutmuyor ama kasesi çok tok ve kaliteli. Sabuna göre de çok büyük bir kase olduğundan dolayı içinde köpürtme dahil kullanışlı buldum.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Tıraş esnasında gerek köpüğü gerekse kokusu çok cezbedici geldi. Fakat bi nokta kesik yaptım orası yandı. Tıraş sonrası genel anlamda yüzüm kolonya surmusum gibi yanmaya devam ediyor. Bir kaşıntı var yüzümde.
Kışın yaklaştığı şu günlerde, tıraşta kullanmaktan keyif aldığım bir sabun. Kasesi fotoğraflarda çok büyük gözükse de ele alınca yaşanılan hissiyat bana o kadar büyük gelmedi, gayet makul büyüklükte diyebilirim. Kasenin dibindeki çıkıntılar sebebi ile daha sonrasında köpürtme kasesi olarak kullanılabilir.

Sıcak su ile yapılan köpürtmelerde daha yoğun bir kokusu olduğunu gözlemledim diyebilirim. Kış için tek sabun/krem seç deseler galiba hakkımı Tabac'tan yana kullanırdım.
Normalde kaşık yardımıyla ayrı bir kaba alıp köpürtme yaptığım sabunun bugün fark ettim ki kokusu baya baya azalmış. Bugün de ilk kez kendi kasesinden yükleme yaptım. Umarım kışa girdiğimiz şu günlerde burnum tıkalı olduğu için kokuyu tam alamıyorumdur. Kayganlık ve koruma açısından çok sevdiğim bir ürün olmasına rağmen hayran olduğum kokusundan mahrum kalırsam çok üzülürüm açıkçası.

ASUS_X00DD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Bu sabunu sample olara denem fırsatım oldu. Öncelikle sert bir sabun kaba basarken zorladı. Köpürtme ve köpük kalınlığını çok beğendim hiç uğraştırmadan köpürdü. Tıraş sırasında ise koruyuculuk ve kayganlık orta düzey, tıraş sırası ve sonrası nemlendirme ise düşük geldi bana. Koku olarak kışlık klasik bir kokı ve ben beğenerek kullandım.

Tıraş sonrası son kat köpüğü yüzüme sürer 5 dakika beklerim ama bu sefer sonrası kuru bir cilt ve hafif yapışkan yaptı yüzümü. Bu özelliğini beğenmedim. Genel performans olarak cildi çok kuru olmayan ciltler için kullanılabilinir ancak ben pek anlaşamadım diyebilirim.
(22/11/2019, Saat: 13:51)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunu sample olara denem fırsatım oldu. Öncelikle sert bir sabun kaba basarken zorladı. Köpürtme ve köpük kalınlığını çok beğendim hiç uğraştırmadan köpürdü. Tıraş sırasında ise koruyuculuk ve kayganlık orta düzey, tıraş sırası ve sonrası nemlendirme ise düşük geldi bana. Koku olarak kışlık klasik bir kokı ve ben beğenerek kullandım.

Tıraş sonrası son kat köpüğü yüzüme sürer 5 dakika beklerim ama bu sefer sonrası kuru bir cilt ve hafif yapışkan yaptı yüzümü. Bu özelliğini beğenmedim. Genel performans olarak cildi çok kuru olmayan ciltler için kullanılabilinir ancak ben pek anlaşamadım diyebilirim.

sana katılıyorum komşum. bana da bu sabun numune gelmişti bir türlü anlaşamadım. yağlı ciltlere iyi gidebilir ama benimki gibi kuru ciltte uymuyor. tecrübeme göre koruyuculuğu iyiydi fakat kayganlık alamadım jilet akmıyordu bir türlü. kaliteli ve kokusu çok güzel sabun keşke bana da uysaydı da kullansaydım hala aklımda kendisi
Bende stick versiyonu var hic guzel kopuk yapmiyor. Kaygan ama incecik bir kopuk. 2 perde bile cikaramiyor. Proraso filan bundan iyi hemde yari fiyatina.
(06/12/2019, Saat: 11:39)tatharas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende stick versiyonu var hic guzel kopuk yapmiyor. Kaygan ama incecik bir kopuk. 2 perde bile cikaramiyor. Proraso filan bundan iyi hemde yari fiyatina.

Komşum kaba basıp köpürtün yüze sürünce ben de iyi kopuk yapamıyorum. Tabac sabunun köpük performansı gayet iyidir.
bende stick versiyonunu kullanıyorum bence mavi wilkiden köpük kıvamı kayganlık çok az daha iyi.Genel anlamda tek bir açıdan parfüm açısından beğenmedim. Tabac ın yıllar önce dökme a.shave kullanmıştım oysaki .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,338 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 651 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,991 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,341 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,748 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,952 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: