Tabac Tıraş Sabunu
Tabac tıraş sabununu önce stick olarak aldım ve bir kaseye bastım. Daha yarısı bile bitmemişken bu sefer kaseli olanı aldım dayanamayıp. Kokusu tam bir klasik ve ben çok beğeniyorum. Proraso da kullanıyorum ama tabac proraso ya göre çok daha kaliteli.
Tabac sabun köpüğü normal kayganlığı ise iyi olan bir sabun. Krema gibi bir köpüğü var kokusu benim için de tam bir tütün  kolanyası. Tabac Fransızca kelime manası tütündür. Fakat marka Alman. Kokusu da yüzde kalıyor hemen kaybolmuyor. Benim için sonbahar ve kışın kullanacağım sabun olacak.
Tabac sabununu ilk defa kullanıyorum, çok hoşuma gitti.kopurmesi gayet yeterli fakat yüzde kayganlığı son derece iyi...çok memnun kaldım, uzun bir süre başka sabunlara bakmam muhtemelen.
DE aletlerle kullanıma daha uygun bir sabun benim tecrübelerime göre. Usturada Prorasoyu tercih ediyorum.
Her daim favori sabunum ve losyonumdur. Bu sırada kokusu aslında tütün kolonyası değil tütün çiçeği kolonyasının aynısıdır. Pereja tütün çiçeği kolonyası artık zor bulunsada çok benzerler tabi koku olarak. Nemlendirme ve rahatlatma açısından değil. Tütün kılınyası ve çiçeğini kolonyası hatta rengi bile çok farklıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Genel şikayeti tütün kokusu olsa da benim bilakis hoşuma giden özelliğidir. Köpürtme kolaylığı, Köpük kıvamı, tıraş anındaki kayganlığı ile oldukça ideal bir sabundur. Çubuk halinde alıp plastik kaba basarak kullanıyorum, ara fiyat segmentindeki sabunlarla yarışır. Üst fiyatta bir mdc miz olmadığından karşılaştıramıyorum?
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Tabac'ın kokusu tütünden öte birşey. Tütün sadece ara bir rengi olabilir. Deri, tütsü, çiçek, baharat özellikle karanfil, koku gurmesi olmasam da hepsinin kokusuna benzetiyorum. Bence oldukça rafine ve güzel bir kokusu var.
Performans olarak da son zamanlarda bazılarını sample olarak denedigim çoğu modern sabundan daha iyi buluyorum.
Tabac kase için yedek sabun, hiçbir tedarikçinin stoğunda mevcut değil.
Sabunun bazını üreten firmanın işi bıraktığı ile ilgili bir haber de vardı.
Açıkçası tüm sabunlar, kozmetikler bir yana, Tabac bir yana. Yeniden bulabilecek miyiz, fiyatlar nasıl olacak?
Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
(07/03/2021, Saat: 02:36)BalPorsuğu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac kase için yedek sabun, hiçbir tedarikçinin stoğunda mevcut değil.
Sabunun bazını üreten firmanın işi bıraktığı ile ilgili bir haber de vardı.
Açıkçası tüm sabunlar, kozmetikler bir yana, Tabac bir yana. Yeniden bulabilecek miyiz, fiyatlar nasıl olacak?
Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

razarus a sormuştum. 1 haftaya kadar gelir galiba
ne mutlu türküm diyene !
(07/03/2021, Saat: 11:15)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: razarus a sormuştum. 1 haftaya kadar gelir galiba

Bilgi için teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 249 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,061,582 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,803 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 848 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,000 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,466 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,552 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,462 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,847 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,500 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: