Tabac Tıraş Sabunu
(02/06/2021, Saat: 11:02)skyline35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı problemi yaşıyorum en problemsiz tıraşı hangi alet jilet ve sabunda yakaladınız.

Sabun olarak proraso eski ve yeni serileri kullanıyorum çoğu zaman.

Makine olarak da razorock game changer .84 kullanıyorum. Baslik modelinden ziyade malzemenin celik olmasından dolayı sorunsuz tıraş veriyor ve kızarıklık yaşamıyor . Alüminyum kafa alet çok bulunmuyor yeni Henson çıktı daha deneme imkanım olmadı onu. Başka bir güncel olmayan alüminyum makinem var o da game changer gibi kızarıklık olmadan sorunsuz tıraş veriyor.

Jilet olarak güncel gillette serilerini yoğunlukla kullanıyorum. Feather ve voskhod gibi jiletlerle de sorun yaşamadım. Ama dudak çevresi kızarması bende doğrudan makineden olduğuna ikna olmuş durumdayım bu durumda jiletin

Edit.

Jiletin kızarıklıga etkisi yok bende
(02/06/2021, Saat: 13:50)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun olarak proraso eski ve yeni serileri kullanıyorum çoğu zaman.  

Makine  olarak da razorock game changer .84 kullanıyorum.  Baslik modelinden ziyade malzemenin celik olmasından dolayı sorunsuz tıraş veriyor ve kızarıklık yaşamıyor . Alüminyum kafa alet çok bulunmuyor yeni Henson çıktı daha deneme imkanım olmadı onu.  Başka bir güncel olmayan alüminyum makinem var o da game changer gibi kızarıklık olmadan sorunsuz tıraş veriyor.

Jilet olarak güncel gillette serilerini yoğunlukla kullanıyorum. Feather ve voskhod gibi jiletlerle de sorun yaşamadım.  Ama dudak çevresi kızarması bende doğrudan makineden olduğuna ikna olmuş durumdayım bu durumda jiletin

Edit.

Jiletin kızarıklıga etkisi yok bende

Katılıyorum makine çok etkili gibi ws alet iyi geliyor banada pek sevmesem de. Yazdıklarınıza da bakarım tşker
Tabac da modaya uyup Vegan üretime geçmiş. Satışa sunduğu yeni sabunlarında hayvansal yağ (tallow) yokmuş! Badgerand blade forumunda konu çok sıcak.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(25/07/2021, Saat: 19:55)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac da modaya uyup Vegan üretime geçmiş. Satışa sunduğu yeni sabunlarında hayvansal yağ (tallow) yokmuş! Badgerand blade forumunda konu çok sıcak.

Ve ilk gelen izlenimler, iyi köpürmediği yönündeymiş. Wink
tabac tan da mı vazgeçeceğiz yoksa
ne mutlu türküm diyene !
(25/07/2021, Saat: 19:55)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac da modaya uyup Vegan üretime geçmiş. Satışa sunduğu yeni sabunlarında hayvansal yağ (tallow) yokmuş! Badgerand blade forumunda konu çok sıcak.

Performansı konusunda vazgeçmek istemeyenler olacaktır ama ben gibi bazılarını kalben kendine yakınlaştırmış olabilir Smile
Where is tallow? konu başlığında tartışıyorlarmış. Ara ara karşıma çıkıyordu ama ilgimi çekmediği için konuyu okumamıştım. Siz yazınca taşlar yerine oturdu. Teşekkürler bilgilendirme için. Tabac hayranları için kötü bir haber.

Tapatalk kullanılarak gönderildi.
vegan versiyonunu yap tabi de, bütün ürünü vegana çevirmek nedir ?
Çok saçma bir karar olmuş gerçekten. Vegan kullananlar köpük koruyuculuk performansından pek memnun değiller. Bir buzdolabi kadar olmasa da birkaç yedek almakta fayda var sanki.
Uygun fiyatlı alabileceğimiz bir site tavsiyesi olan varmı? Ömür boyu tabac ile tıraş olurum diyordum Smile

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 170 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,324 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,260 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,452 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,467 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,419 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,640 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,266 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: