Tabac Tıraş Sabunu
Tallow versiyonlu olanı elimde mevcut. Geçtiğimiz hafta bir adet edindim. Kase oldukça ağır ve çok şık. Sabunun kokusuna zaten diyecek bir şey yok harika bir koku. Tıraş performansı da bildiğimiz tabac kalitesi. Çok memnunum bu sabundan. Yeni seriyi hiç denemedim. Fakat onun da kötü olacağını düşünmüyorum. Keyifli tıraşlar herkese.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
tabac ın yeni versiyonu olan tallow olmayan bitkisel olan sabununu kullanan oldu mu acaba? nasıl acep?
ne mutlu türküm diyene !
hayvansal yağlı versiyonların kalktığını duyunca bunuda bulunca 2 adet kaseli versiyondan aldım. geçen hafta birini açıp denedim. kokusu çok güzel ancak köpük yoğunlaşması uzun sürüyor. birazda hızlı kuruyor gibi. eğer eski versiyonu arayıp bulamayan varsa aldığım fiyattan gönderebilirim.
Tabac'ın bitkisel formülü de gayet başarılı arkadaşlar, hatta bazı konularda daha iyi bile denilebilir. Koku zaten %90 oranında aynı. Youtube club razorus kanalımızdaki parker enjektör videosunda kullandığımız çubuk tabak yeni bitkisel bazı serilerden, oradan performansını görebilirsiniz. Üzülmeye hiç gerek yok, eskisini aratmayan bir ürün.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ben yeni razorus tan aldım. Hiç fark göremedim eskisiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Dostlar 3 yıldır geleneksel tıraşla tıraş oluyorum Tıraşa ilk başladığımdan beri arko sabun ve mühle 89dan başka ürün kullanmadım. İlk kez bu hafta tabac stick sabun aldım. Ancak ben arkoda sabun basma yapmamıştım. Tabacta basıp denemek istiyorum. Bunun için rehber var mıdır. Sanırım stickler bsmak için uygun değilmiş. Ama aldık artık.

Şu an bi de elimde seramik tıraş kasesi var. Sabunu ayrı bir kaba basıp ordan fırçaya yükleme yapıp seramik kasede köpürtmek iyi olur mu.
(03/03/2023, Saat: 14:47)ardaturco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar 3 yıldır geleneksel tıraşla tıraş oluyorum Tıraşa ilk başladığımdan beri arko sabun ve mühle 89dan başka ürün kullanmadım. İlk kez bu hafta tabac stick sabun aldım. Ancak ben arkoda  sabun basma yapmamıştım. Tabacta basıp denemek istiyorum. Bunun için rehber var mıdır. Sanırım stickler bsmak için uygun değilmiş. Ama aldık artık.

Şu an bi de elimde seramik tıraş kasesi var.  Sabunu ayrı bir kaba basıp ordan fırçaya yükleme yapıp seramik kasede köpürtmek iyi olur mu.
Ayrı kaba basıp oradan yükleyip kasede köpürtmek iyi olur. Sabunu rendeleyip kaba doldurup tekrar sıkıştırarak ancak basabilirsiniz. Isıtma benmari gibi yöntemleri denemeyin sabun bozulur.
https://beyfendi.org
(03/03/2023, Saat: 16:58)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrı kaba basıp oradan yükleyip kasede köpürtmek iyi olur. Sabunu rendeleyip kaba doldurup tekrar sıkıştırarak ancak basabilirsiniz. Isıtma benmari gibi yöntemleri denemeyin sabun bozulur.

teşekkürler hocam. çubuk sabunlar sert oluyormuş sanırım rende yöntemini bi deneyeyim. bugün de ikeadan kase bakacam o zaman,
(03/03/2023, Saat: 14:47)ardaturco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar 3 yıldır geleneksel tıraşla tıraş oluyorum Tıraşa ilk başladığımdan beri arko sabun ve mühle 89dan başka ürün kullanmadım. İlk kez bu hafta tabac stick sabun aldım. Ancak ben arkoda  sabun basma yapmamıştım. Tabacta basıp denemek istiyorum. Bunun için rehber var mıdır. Sanırım stickler bsmak için uygun değilmiş. Ama aldık artık.

Şu an bi de elimde seramik tıraş kasesi var.  Sabunu ayrı bir kaba basıp ordan fırçaya yükleme yapıp seramik kasede köpürtmek iyi olur mu.

Hocam rende yöntemiyle bastım kaseye çok güzel oldu teşekkürler.
SmNsLdj
Tabac Sabun+ 2 yaşını geçmiş bir Chubby 3+ Sarı 7 0'clock takılı 37 slant bana göre olup olabilecek en kaliteli tıraşların başında gelir. Bitirişi ise yine Tabac'ın losyonu yerine English Leather gibi bir kolonyayla yapmak ise bu keyfi ikiye katlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 151 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,059,159 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,211 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 802 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 987 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,448 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,457 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,414 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,616 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,235 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: