DECANT ÖNERİSİ
Merhabalar,
Traşla başlayan kendini şımartma olayına kaliteli bir parfüm ile devam etmek istiyorum. Ama bulunduğum şehir itibari ile fazla ürün test etme olanağım yok. İnternette gezinirken decant konusunu fark ettim. Orijinal parfümlerin küçük şişelere aktarılması.Daha uygun fiyata birçok parfümü deneme olanağı sunarak doğru parfümü bulmamızı sağlıyor sanırım..Parfüm konusuna ilgililerin mutlaka bildiği bir konudur ama ben yeni fark ettim. İnternette gg, sanalpazar gibi sitelerde birçok decant ürün satılıyor. Decant olayı ne kadar doğrudur,satıcılardan hangileri güvenilirdir,bilgisi olan komşular paylaşabilirler mi?
Aman hocam parfüm piyasası zaten karısik: )
Birde o küçük şişeye aktarırken hava ile karışıyor.
En az 10 kez aldım, ya sise kirılmiş, ya akmış yolda,
Fıs fısı bozuldu iki sıkımda, dogru dürüst kullanamadım hiç
ki birde güvenilir satıcı bulmak zor o gg ve sanalda.
çok daha az miktarda ve çok daha pahalıya
"3 gün kalıcı bakanlık onaylı parfüm 5 tl"
sloganlı parfümlerden alma yolu gibi geliyor bana
özellikle yerli satıcılardan alınanlar Blush
Hocam dekant için online satış siteleri yerine parfüm forum/ bloglarına bakmak daha sağlam olur. Hem fiyat hem de güvenilirlik açısından.
Hakkaten fazla karışık konu trache hocam Smile
Kazıklamanın başka bir yöntemi mi dersin McOrco bilmiyorum..
Başka türlü de test etme olanağı olmayacağı için uygun bir yol gibi gelmişti bana..Parfüm yorum/bloglarda decant satanlar oluyor mu frenzy komşu? Oradaki şahıslara itibar etmek daha zor gibi geldi..
Arada özlediğim parfümlerden küçük şişeler alıyordum,

ama ne kargo ücretine deyiyor ne aldığına, dediğim gibi ya akmıştır kargoda ya kullanırken fıs fıs bozulmuştur, yada o şişeye dolum yapılırken parfüm parfüm olmaktan çıkmıştır.

jaj4id.jpg
2mqpxtk.jpg
2nl8v9z.jpg
@Efdu komşum, ben son birkaç yıldır dekant alıyorum. Zira, şişeli almak pahalı iş, malum. Hem çeşit oluyor, hem de belki de şişeli olarak hiç deneme imkanı bulamayacağınız ( hem fiyat, hem de bulunabilirlik açısından) kokulara erişme imkânınız oluyor. Alacağınız kişiyi iyi bilirseniz kolay kolay sıkıntı olmuyor. Olsa bile telafisi mümkün oluyor. Mesela bunlar İstanbul'daki satıcı bir arkadaştan en son aldığım dekantlar. Ben resimdekilerden sadece encre noire ve cdg vettiveru istemiştim. Arkadaş diğerlerini fazladan göndermiş denemem için.

28miyyf.jpg
Ben decant işini çok severim önce merak ettiğim kokuları 5ml lik decant alırım bitiririm. çok seversem şişesini edinirim. Kör alış yapacağıma decant kullanmak çok mantıklı. mağazadan iki fıslamakla koku güzelliği çok anlaşılmıyor düzenli olarak 3-5ml kullanmak gerekiyor.

Satıcı işi gercekten sıkıntılı. ben bildiğim tanıdığım güvendiğim arkadaşlardan almayı tercih ediyorum . gittigidiyordan falan decant almak baya bir risk
@frenzy , @mkb1907 Güvendiğiniz satıcıları paylaşabilirseniz çok iyi olur, dediğiniz gibi en sıkıntılı kısmı çözmüş oluruz.
(06/01/2015, Saat: 19:57)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @frenzy , @mkb1907 Güvendiğiniz satıcıları paylaşabilirseniz çok iyi olur, dediğiniz gibi en sıkıntılı kısmı çözmüş oluruz.

+1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yağlı ciltler için yüz temizleyici önerisi finwe 18 12,358 11/02/2020, Saat: 20:54
Son Yorum: seydibaba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: