YDS Asker Botları
Yakupoglu urunlerini yillarca profesyonel olarak kullandim. Kemerinden tutun botuna, ayakkabisindan motosiklet botuna.. Ayakkabi basliginda soylemistim YDSnin askeriye ve polislere verilen urunlerin disinda satilanlari bile cok basarili.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Teknik giyim kuşam ürünleri bakımından ülkemizde verdiğiniz paranın karşılığını alacağınız ender markalardandır. Ankaralılar veya Ankara'ya yolu düşenler Esenboğa Havaalanını giderken sağ tarafta olan (havaalanına 5-10 km. kala) fabrikanın önündeki satış mağazasını ziyaret edebilirler. Mağazada gayet cazip fiyata ayakkabı, bot, teknik giyim malzemeleri, soğuk iklim giysileri, sırt çantaları, motosiklet botları vb. bir ton malzeme bulabilirsiniz. Zevkinize hitap ederse goretex'li botları kesinlikle tavsiye ederim.Goretex'li botları sıkılana kadar kullanacağınız emin olun(eskitebilen pek göremedim).
Martin Amca aldığınız model burda var mı acaba?

Yds giyenlere bir sorum var referans olması açısından spor ayakkabıları ile numaralandırması ne kadar farklı oluyor? Karaköy'deki mağazasına gitmeye üşeniyorum.
Askerde normalde giydiğin ayakkabı numarasını soruyorlar, eğer imkan varsa 1 numara veya yarım numara büyüğünü veriyorlar. O şekilde alanlar pek sıkıntı çekmiyor. Muhtemelen kalın çorap hesabı yapıyorlar çünkü özellikle düz burunlu olanların kalıbının dar olduğunu düşünmüyorum
(16/01/2015, Saat: 13:49)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin Amca aldığınız model burda var mı acaba?

Yds giyenlere bir sorum var referans olması açısından spor ayakkabıları ile numaralandırması ne kadar farklı oluyor? Karaköy'deki mağazasına gitmeye üşeniyorum.

Hocam ayakkabı işi farazi olmaz gidip ikisini de giyinip iki üç adım atıp öyle alın derim bot kalıbı ile makosen ve spor ayakkabı birbirini tutmaz
(16/01/2015, Saat: 13:49)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin Amca aldığınız model burda var mı acaba?

Ayağımın orijinal numarasını yds ürünlerinde de kullandım bende bu vakte kadar sorun çıkmadı.
Bot içine kışın kalın çorap giyeceğinizden bence yazlık numaranızın bir numara büyüğünü alın her zaman ama mutlaka giyip en az 50 adım atın. Tam boğazlı botlar mutlaka ve mutlaka bağları çok sıkı bağlanarak denenmeli yoksa ayağınıza bol geldiğini zannedebilirsiniz
(16/01/2015, Saat: 15:38)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayağımın orijinal numarasını yds ürünlerinde de kullandım bende bu vakte kadar sorun çıkmadı.

bendeki modeller

30-310D ve yandan fermuarlısı (astarsız)

GT-310 GTX (Astarlı konçlu)
Linkdeki motorsiklet botu çok rahat duruyor. Günlük bot olarak kullanılabilir mi bu?

188733660ylc.jpg
http://www.ydsshop.com/?urun-113-diablo-7-2-gtx
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(16/01/2015, Saat: 16:39)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkdeki motorsiklet botu çok rahat duruyor. Günlük bot olarak kullanılabilir mi bu?

188733660ylc.jpg
http://www.ydsshop.com/?urun-113-diablo-7-2-gtx

Resmi bir giyim tarzınız yoksa dikkat çekmeyeceğine inanıyorum ama her ortamda giyebilir misiniz emin değilim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: