YDS Asker Botları
(16/01/2015, Saat: 13:49)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin Amca aldığınız model burda var mı acaba?

Yds giyenlere bir sorum var referans olması açısından spor ayakkabıları ile numaralandırması ne kadar farklı oluyor? Karaköy'deki mağazasına gitmeye üşeniyorum.

1 numara küçük alın.

(16/01/2015, Saat: 16:39)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkdeki motorsiklet botu çok rahat duruyor. Günlük bot olarak kullanılabilir mi bu?

188733660ylc.jpg
http://www.ydsshop.com/?urun-113-diablo-7-2-gtx

Motosiklet kullanımının dışında gereksiz bence, motor için bile olsa daha uzun olanlar tercih edilmeli. Vites değiştirirken ayak kullanıldığı için ayakkabıların burun kısmına takviye pedler eklenir güzel görünmez, bileklerdeki destekler koruma amaçlı rahat ettirmez.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Teşekkürler @daggett ve @zorba58 üstatlar.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Teşekkür ederim yorumlar için dün Karaköy'deki YDS mağazasından bir çift 43 numara harrier bot aldım.

Su geçirmezliğini artıran Salamender boyayı da aldım.
Üniversite zamanın da YDS den önü demir olan bir bot almıştım,içinde demir olduğu için botu atana kadar kalıbı bozulmadı ama arada ayağımı taşa çarptığım zaman baya acıyordu. Big Grin YDS botları iyidir,YDS candırSmile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Orduya verilenlerle piyasada satılanların tabanları farklı. Piyasadakilerin burnu daha küt ve tabanlar daha yumuşak ve kalın. Ordudakilerde taban daha ince ve sert. Bende ikisi de var ama ordudakilerin görünümü daha estetik ve zarif diğerleri kaba. Ordu malı botun üzerine pantolon attığınızda kesinlikle ayağınızda bot değil ayakkabı var sanırlar.
(21/01/2015, Saat: 14:24)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim yorumlar için dün Karaköy'deki YDS mağazasından bir çift 43 numara harrier bot aldım.

Su geçirmezliğini artıran Salamender boyayı da aldım.
Harrier iyi olmus istanbul sartlarinda gule gule kullanin.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(21/01/2015, Saat: 20:25)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harrier iyi olmus istanbul sartlarinda gule gule kullanin.

Teşekkür ederim. Ben de İstanbul'da kışların sert geçmediğini düşünerek harrier da karar kıldım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: