Wilkinson Sword fırça
Ben de geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak bu fırçayı aldım. Bundan sonraParoroso’nun fırçasına mı geçeyim yoksa mühle’nin sitesinde satılan hjm markaya mı yöneleyim? Traş kremim de pararoso.
@parathormon
Bu baslıkta 24 numaralı paylasımımda bazı fırcalarla yan yana fotosunu koymustum, bakarsanız ister 5-10 liraya yerli malı bir fırca, ister semogue, muhle, proraso ne alırsanız alın wilkinson dan cok daha iyi bir fırca almıs olacaksınız. Benim tavsiyem Semogue olurdu oncelik olarak.
(19/11/2018, Saat: 19:10)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak bu fırçayı aldım. Bundan sonraParoroso’nun fırçasına mı geçeyim yoksa mühle’nin sitesinde satılan hjm markaya mı yöneleyim? Traş kremim de pararoso.

Komşum öncelikle forumumuza hoş geldiniz.

Bu fırşayı kullanmış biri olarak paranızın çöpe gitmesini asla istemem. O fiyata olabileceğiniz çok daha fazla fırça var.

Extrashaving ve Razorus gibi kıymetli tedarikçilerimizin internet sitelerinden güzel fırçalar alabilirsiniz.

Fırçayı alma dememizin sebebi kıl yoğunluğunun az olması ve ince olması.

Fırçayı yüzünüze biraz bastırdığınızda kıllar birbirine karışıp düğüm oluyor. Haliyle fırça yani paranız çöpe gidiyor.

Acele etmemenizi ve biraz araştırma yaptıktan sonra malzeme almanızı tavsiye ederim.
Cevaplar icin tesekkurler aldığım için şimdilik devam edeceğim. Yeni ürünü seçerken yine rahatsız ederim sizleri. Cevaplar için teşekkürler.
(19/11/2018, Saat: 19:10)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak bu fırçayı aldım. Bundan sonraParoroso’nun fırçasına mı geçeyim yoksa mühle’nin sitesinde satılan hjm markaya mı yöneleyim? Traş kremim de pararoso.

Komsum simdi almayacaktıysanız bu soru gelecege yonelikmiydi. Bizim cevaplarda eger gelecege yonelikse, siz gelecekte baska urun secerken tekrar sorarsanız onlarda bizim uzak gelecek cevaplarımız mı olacak. Smile

Komşum foruma hoşgeldiniz, almadan önce sorsaydınız ben size Jaguar fırça tavsiye ederdim.
(20/11/2018, Saat: 12:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum simdi almayacaktıysanız bu soru gelecege yonelikmiydi. Bizim cevaplarda eger gelecege yonelikse, siz gelecekte baska urun secerken tekrar sorarsanız onlarda bizim uzak gelecek cevaplarımız mı olacak. Smile

Back to the future oncesi mevcut fırca break-in surecini tamamlayacak, performansı maksimuma ulaşacak, yeni fırcaya gerek kalmayacak, bla, bla, bla, Smile al bir porsuk rahatla komsu Smile zaman sorunu yasamazsın. Ben sahsen porsuk kullanmaya basladıktan sonra diğer omega fırcam ile notebook temizliği yapıyorum. Bir de sentetik var, onunla da Nuri Leflef calısıyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Simdi hatirladim, bu Wilkinson Sword domuz firca, benim de ilk fircamdi ve Wilkinson Classic DE razor ile birlikte supermarketten almistim. Dogru duzgun kopurtmemesi ve dahasi surekli kil kaybetmesi yuzunden cope atip, yerine internetten bir adet Omega firca almistim. O kadar is yapmamis ki, cope attigimi bile unutmusum.
Kullanıp beğenenler olabilir ancak olmamış bu fırça...
Keşke forumu okusaymışım. Markette görüp aldım, markalı kalitelidir diye. Daha ilk tıraşta kılları dökülmeye başladı. İade etmeyi düşündüm ama fişini atmışım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Semogue 1470 Domuz Kılı Fırça asrnnn 2 1,152 11/10/2023, Saat: 14:03
Son Yorum: farukkati
  Acca Kappa Fırça (Efsane Performans) harveyspecter 1 817 25/05/2023, Saat: 20:22
Son Yorum: finwe
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,201 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
  En küçük fırça aranıyor BigHillMe 28 41,555 15/02/2022, Saat: 23:35
Son Yorum: exselans
  Domuz kılı fırça temizlik problemi Oldstyle 5 2,652 20/11/2021, Saat: 23:10
Son Yorum: Oldstyle
  Başak-Süper Fırça zorba58 116 143,778 19/10/2021, Saat: 23:57
Son Yorum: XauPau
  Domuz Kılı Fırça Seçimi esevetnov 313 182,041 11/10/2021, Saat: 19:27
Son Yorum: Bakkal
  Victorıa fırça Mutlucan 1 1,794 25/05/2021, Saat: 15:12
Son Yorum: tiffanygt
  Bu Hangi Fırça ? Mauser 47 23,565 18/02/2021, Saat: 23:48