Elemis Ice-Cool Foaming
merhaba
bu urunu kullanan var mi aramizda?
mentollu tras kopugu ingiliz mali

df8vb6.jpg
1zmcgnp.jpg

Ahhhh ahh,

Forum eskiden başkaydı Angel

@İhtilaf talimat verir, 30 günlük süre dahilinde kişi sorduğu bu ürünü temin eder, tecrübelerini forum ahalisi ile keyifle paylaşırdı.

Pek çok kişi de bilgi sahibi olurdu.SleepyAngel
Keşke geri dönse o günler be mornetto komşum, yakalayamadığıma üzüldüğüm olaylardan biri. Sad
mesaji aldim Wink

Mornetto üstadım ihtilaf üstad yine talimat veriyor da biz YİYİCİLER isyan ediyoruz Big GrinBig Grin.
(26/01/2015, Saat: 04:05)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto üstadım ihtilaf üstad yine talimat veriyor da biz YİYİCİLER isyan ediyoruz Big GrinBig Grin.

Kesinlikle. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Komşum en nihayetinde köpük, incelencek pek bir tarafı yok bana kalırsa boşa para harcamayın bu ürüne, onun yerine güzel bir krem alın, geleneksel tıraşın keyfini çıkarın. inceleme talimatı için ihtilaf üstadı bekleyelim Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Tıraş köpüğünü bilemiyorum fakat elemis in birçok ürününü kullandım ve inanılmaz kaliteli ürünleri vardır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Geleneksel tıraş'ın mabedinde neler oluyor böyle !
Kartuş yorumları,brushless jeller ve tüp köpükler !!

Forum eskiden böyle miydi !!!

Herşeyin ilmi fenni vardı.
Sakal kalınlığını bile Dr.schwarzkopf kuramlarıyla tartışılır.Bir kartuşla 40 tıraş olunup metalurji den sınıfta kalınmazdı.

Sayın @ozgun41
Arkadaşların tavsiye yada emri vakide görüş bildireceği bir ürünü alın,deneyin,fotoğraflayın forumda yayınlayın lütfen
Selamlar

not:Bu geleneği ilk bozan @blaster ! unutmadım hocam !!
(26/01/2015, Saat: 15:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş'ın mabedinde neler oluyor böyle !
Kartuş yorumları,brushless jeller ve tüp köpükler !!

Forum eskiden böyle miydi !!!

Herşeyin ilmi fenni vardı.
Sakal kalınlığını bile Dr.schwarzkopf kuramlarıyla tartışılır.Bir kartuşla 40 tıraş olunup metalurji den sınıfta kalınmazdı.

Sayın @ozgun41
Arkadaşların tavsiye yada emri vakide görüş bildireceği bir ürünü alın,deneyin,fotoğraflayın forumda yayınlayın lütfen
Selamlar

not:Bu geleneği ilk bozan @blaster ! unutmadım hocam !!

gereken neyse tez vakitte yapilacaktir.
ben sizi kirmadim sizde beni kirmayin bu incelemeyi yapayim hem kendim hemde blaster adina.kurallar da bozulmamis olsun.blaster icin boynum kildan incedir.ona vefa borcum vardi boylelikle odemis olurum Wink
ihtilaf beye anlayisi ve hosgorusu icin simdiden tesekkurler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jobbs Men Revolution Cool recklesstr 9 10,540 17/06/2021, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: