KAI Captain Excelia (Folding)
(19/07/2013, Saat: 14:00)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf hocam,dusundum de hacizciler geldiginde yaklasmayin keserim kendimi diye bagirip bogazima tutacagim soyle keskin bisey lazimdi.

Big GrinTongueTongue
15 li mild pink ile 20 li normal kai jiletler gifts n care den ayin 18 inde cikmisdi biraz once elime ulasdi.simdi sirada executiveden aldigim 100 lu feather jiletler ile amerikadan yine ayni tarihde cikan kai exceliada.hadi hayirlisi bakalim.
Sonunda kai excelia elimde SmileSmileSmile
Mild bir kutu jilet de gondermisler Smile
Arkadaslar tum icdenligimle soyluyorum kalite ancak bu kadar hissedilir.dukkandaki arkadaslar hemen toplasdilar basima.aldilar bi evirip cevirdiler.hepsi ayni fikirde benimle.ilk izlenimim agirligi hakkinda; feather rg ile karsilastirirsam bu hafif gibi geldi bana belki heyecandan Smile sap kesinlikle agir degil ama.fotograflari eve gidince koyacagim buraya.
hayırlı olsun,çok hoş bir alet bilirim Smile
Son trasimi dun sabah olmusdum.bu sabah olmadim safi bu gelecek diye Smile yarin sabah denemesini yapicam da...acaba hangi jiletle...bossyje hocam internette biraz baktim da bu agirlik durumu hakkinda bir bilgi bulamadim net olarak.sizin malimatiniz var mi bunun ve feather rg nin agirliklari hakkinda?
(26/07/2013, Saat: 17:37)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son trasimi dun sabah olmusdum.bu sabah olmadim safi bu gelecek diye Smile yarin sabah denemesini yapicam da...acaba hangi jiletle...bossyje hocam internette biraz baktim da bu agirlik durumu hakkinda bir bilgi bulamadim net olarak.sizin malimatiniz var mi bunun ve feather rg nin agirliklari hakkinda?
Hocam boşver agırlığını falan ,bana göre, elde ,son derece hakim olabileceğiniz çok cici bir alet.Bakın uzun zamandır kullanıyorum ve çok çok memnunum.Sizde eminim memnun olacaksınız.Sadece tıraş öncesi hazırlığı iyi yapın,biraz da kaygan bir krem kullanın,böylece ustura hareket halinde iken takılmasın,gerisini excelia halleder zaten.
Yeni aldigim sabun ve kremler sanirim haftaya elime gecer hocam.zaten aradigim kayganlik olayi usturada.dogru sabun veya krem,dogru firca,en sevdigim ustura.isde keyif dedigin budur.
(26/07/2013, Saat: 19:55)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aldigim sabun ve kremler sanirim haftaya elime gecer hocam.zaten aradigim kayganlik olayi usturada.dogru sabun veya krem,dogru firca,en sevdigim ustura.isde keyif dedigin budur.

Hangilerini aldın Tuğrul hocam cella varmı içinde Big Grin Yani celladan çok var mıBig Grin
hayırdır Dodgy Big Grin cella lazım galıba...stoklayam mı hocam...hanı lazım olursa dıye hehehehehe
(26/07/2013, Saat: 22:16)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırdır Dodgy Big Grin cella lazım galıba...stoklayam mı hocam...hanı lazım olursa dıye hehehehehe

valla fazla varsa yarım kilo, 1, 2, 3 kilo filan cellayı yemeklerde de kullanıyorum ben o bakımdan şey ettimdi Big GrinBig Grin

Şaka hayırlı olsun..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Feather Artist Club DX Folding bossyje 48 63,710 07/08/2014, Saat: 10:04
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: