ORIFLAME North For Men Active Face Wash
Tıraş öncesi ürünlere takmış vaziyetteyim.

Geçen hafta sizlere Noxzema yı tanıtmıştım. Bu hafta da sizelere Oriflame erkek ürün gamında yer alan Active Face Wash ı bir nebze tanıtmaya çalışacağım.

Ürün Türkiye de kolay bulunuyor. Hemen hemen her kozmetik mağazasında yaklaşık 15 ila 20 TL arasında bir fiyata satılıyor.
Ürün aslında bir tıraş öncesi ürünü olmamakla birlikte bir yüz temizleme jeli.

Açık mavi renkli bir jel olan Face Wash bol miktarda paraben ve türevi kimyasal içeriyor.

Ürün kullanımı son derece basit. Proraso ve noxzema da olduğu gibi 3-4 dk bekleme süresi bulunmuyor. Yüzümüze (nemli veya kuru) oval hareketlerle yedirdikten sonra güzelce duruluyoruz. Ve Tıraş a başlıyoruz.

Sonuç: Benim ki gibi aşırı sert ve yoğun/gür sakal da bir proraso/noxzema etkisi oluşturmadı. Ancak yine de ferahlık hissi itibari ile ve de fiyat seviyesi ile alınabilir bir ürün.

Haftaya da nasip olursa sizlere yine bir tıraş öncesi ürün Neutrogena Liquid i tanıtmaya çalışacağım.

(ÖNEMLİ UYARI: Neutrogena liquid inceleme fikri bayercy hocamın fikridir. Bizzat, direkt ve dolaysız olarak ondan çalınmıştır. Smile )

2v8reia.jpg
10pok1j.jpg
k1xap1.jpg

Syg & Svg
İnceleme için teşekkürler komşum, tıraş öncesi hazırlık gerçekten fark yaratıyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Inceleme için teşekkür ederiz komşum.
(31/01/2015, Saat: 18:08)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler komşum, tıraş öncesi hazırlık gerçekten fark yaratıyor.

(31/01/2015, Saat: 18:08)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için teşekkür ederiz komşum.

Ben tesekkur ederim komsularim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiehl's Facial Fuel Energizing Face Wash FloydianDM 0 4,265 19/01/2013, Saat: 16:38
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: