Kabalığımı mazur görün - keyif pe.evenkliğine giden yolda ilk adım
Evet komşular, malum artık çoğunuzun bildiği ve kapıldığı gibi geleneksel ıslak tıraş mevzusu kibarca bir ritüel, erkeğin kendine ait küçük bir zevki vs ama özünde keyif pe.evenkliği oluyor. Smile

Sanıyorum artık sizlerde sıklıkla youtube'u açıp günlük yarım saat tıraş videosu dozunuzu alıyorsunuzdur mantic59 olsun, geofatboy olsun başkaları olsun. Çoğu videoda dikkat edin; bu kişiler tıraş olurken arka planda çalan sakin, ya da 50lerin klasik müzikleri vardır. O dönemlerin vintage havasıyla geleneksel ıslak tıraş çok iyi uyum sağlar. Çünkü tıraşın altın dönemleri, gillette marka jiletli makinelerin ışıl ışıl oldukları zamanlar dedelerimizin tıraş oldukları 50'ler 60'lardır. Tabi bu şart dğeil herkesin kendine göre bir sakin dinlendirici müzik beğenisi vardır.

Dolayısıyla, kuru kuru tıraş olmaktansa şöyle güzel bir müzik eşliğinde tıraş olmak keyfi ikiye katlıyor diye düşünüyorum. Bunu en kolay yoldan sağlayan cihazlar resimlerdeki gibi usb ve kart okuyuculu mp3 çalar mini hoparlörler gibi görünüyor. Hem radyoları var, hem mp3 çalıyorlar. Şarjlı pilliler ve çoğu nokia cep telefonu pili kullanıyor. Tek ya da iki kolonlu versiyonları var ufacık ya da eski radyo görünümünde olanları var. Bu cihazlardan bir tane almayı uzun zamandır düşünüyorum. Elinde bunlardan olan, kullanan varsa, yorumlarını alalım. Ses kaliteleri, pil ömürleri nasıldır. Hangi marka iyidir gibi. Yoksa kötüüdr, değmez diyorsanız opsiyonlar ne olabilir? Malum radyolarda çöp gibi müzikler var çoğunlukla.

CVS-DN-9611-FM-RADYOLU-KART-OKUYUCU-HOPA...8467_0.jpg
AVEC-AV-031-MINI-HOPARLOR__43699892_0.jpg
DK-30-TASINABILIR-HOPARLOR-SPEAKER__45086426_0.jpg
AVEC-AV-084-KUMANDALI-MINI-HOPARLOR__45175208_0.jpg
CVS-DN-9602-KART-OKUYUCULU-HOPARLOR__38708431_0.jpg
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Bunlardan çift hoparlörlü olanı aldım..Tam ortada iki tane,onlarında ortasında döndürmeli ses ayarı var..Bilerek aldım kumandandan uğraşmamak için..

USB kart denedim çok iyi..Ses kalitesi ise karışık..Bazı aletlerde sıfırın bir üstü bile korkunç sesli,bazılarında en yükseği bile az çıkıyor..
Alırken açık olanı deneyip almak en doğrusu..

Tek bir kusuru var,yada yok ben bir türlü çözemedim : 20 radyo listesini ayarlamıyoruz..88.00 dan 91.25 e kadar sıra halinde var..
Kumandada elle ilerletiyoruz geri kalanı yada geriye dönüp 108.00 ı..
ben ipod'a bağlıyorum 2+1 hoparlörü öyle dinliyorum.hoparlörler çok ahım şahım müzik keyfi sunmasa da banyoda arkada çalan müzik için yeterli oluyo Cool
biraz araştırma imkanı varsa aslında bu tür ürünlerde fiyatı hepsinin birbirine yakında olsada
yonga eğer rockchip marka ise seskalitesi ipodu aratmıyor

almadan öğrenebilme şansınız olursa sayısız uzakdogu mp4 mp4 çalan ürün denemiş
yazılım atmış ölümlerden çevirmiş biri olarak Smile

iriverımla ipodtouchımla ipadimle htc hd2imle (yani tum kaliteli gozüken cihazlarımla)
ses kalitesi açısından fark yok diyebilirim...

muzik kutusu tarzındaki ürünlerde hem yonga üreticisi
hem yazılım (radyo kaydı, kanal hafızası, bazı modellerde olan sarkı değişimlerinde baştan 10 sn kadarını çalmama vs)
dahada onemlisi kullanılan hoperlörün kalitesi çok önemli oldugundan
sorunları deneyerek almak en mantıklısı olacaktır

zira bu ürünlerin hiçbirinin üreticisi satıcısı değil Smile
dolayısı ile haklarında bilgi bulmak denemeden imkansız...

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ciddiyim Smile rockchip beni çok şaşırtdı bu konuda
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: