VOSKHOD
Bu konuyu her seferinde sasirarak okuyorum Smile

Neredeyse sakalimi bile kesmeyen, hic begenmedigim Voskhod'a benden baska herkes bayiliyor. Bir ara tekrar alayim bakalim.
(28/10/2019, Saat: 11:38)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyu her seferinde sasirarak okuyorum Smile

Neredeyse sakalimi bile kesmeyen, hic begenmedigim Voskhod'a benden baska herkes bayiliyor. Bir ara tekrar alayim bakalim.

Yalniz degilsin komsum
(28/10/2019, Saat: 11:59)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalniz degilsin komsum

Sevindim Big Grin Big Grin
Voskhod benim de sakalımı kesmedi. Keza swedishle de anlaşamadım. Aralarında en iyisi rapira platinum lux. Ultra keskinlik yok ama yeterli keskinlikte. Ayrıca çok da konforlu buldum. Günlük kullanıma çok uygun.
(28/10/2019, Saat: 11:38)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyu her seferinde sasirarak okuyorum Smile

R41 progress slim adjustable fatboy ile iyi gidiyor Smile de89 kivamindakilerle şansı yok
Benim favori jiletimdir. Voskhod ile tıraş olamayan komşularımin jilet bağışları itinayla kabul edilir Smile
Voskhod  Jilet adamdır!
@Ayhandulgar komşum "voskhod sevenler derneği" kursak mı? Big Grin
(28/10/2019, Saat: 12:21)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 progress slim adjustable fatboy ile iyi gidiyor Smile de89 kivamindakilerle şansı yok

Parker A1R ile de iyi anlasir o halde
(28/10/2019, Saat: 12:41)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ayhandulgar komşum "voskhod sevenler derneği" kursak mı? Big Grin

Olur komşum. Derby usta severler derneğini de kardeş dernek ilan ederiz Smile
Voskhod  Jilet adamdır!
(28/10/2019, Saat: 12:51)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker A1R ile de iyi anlasir o halde

Onu denemedim komşum ama De89 dan agresif aletler ve ayarlar keyif verici

(28/10/2019, Saat: 13:24)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olur komşum. Derby usta severler derneğini de kardeş dernek ilan ederiz Smile

İkisine de girmek isterim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: