VOSKHOD
daha yeni futur klonu qshave alet ve voskhod jiletle 1 perde+rötüşlarla tıraş oldum genelde günlük olduğum için fazla perde yapmam.Ben inanılmaz bi keyif aldım başladığımdan bu zamana kadar da nadir böyle tıraş olmuşumdur. aleti 3.ayarda kullandım muhteşem ötesi bi tıraş oldu. acaba voskhod hangi jilete daha çok benziyordur,ben biraz derby ustaya yakın buldum ? toptan tr de ki jiletlerden hangisine daha yakındır hissiyat ve karakter olarak ?
(26/05/2020, Saat: 23:50)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha yeni futur klonu qshave alet ve voskhod jiletle 1 perde+rötüşlarla tıraş oldum genelde günlük olduğum için fazla perde yapmam.Ben inanılmaz bi keyif aldım başladığımdan bu zamana kadar da nadir böyle tıraş olmuşumdur. aleti 3.ayarda kullandım  muhteşem ötesi bi tıraş oldu. acaba voskhod hangi jilete daha çok benziyordur,ben biraz derby ustaya yakın buldum ? toptan tr de ki jiletlerden hangisine daha yakındır hissiyat ve karakter olarak ?

Komşum maalesef hiçbirine uymuyordur çünkü voskhod teflon kaplı. Kesmiyor gibi hissettirir temizler gider Smile
Sonraki tıraşları biraz daha keyifli olacaktır ben öyle tecrübe ettim
(26/05/2020, Saat: 23:53)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum maalesef hiçbirine uymuyordur çünkü voskhod teflon kaplı. Kesmiyor gibi hissettirir temizler gider Smile
Sonraki tıraşları biraz daha keyifli olacaktır ben öyle tecrübe ettim

Evet Voskhod gerçekten öyle hissettiriyor. Birinci perde biterken Allah Allah sakalların yarısı kaldı galiba diyorsun durulayınca kestiğinin farkına varıyorsun.
Saygılar.
ben inanamadım hala şoktayım yarın bir daha deneyeceğim yani o kadar zamandır aletti jiletti cilde uyanı arıyorum ama 50tl lik qshave ve voskhod inanılmaz bi performans verdi. Angel
Merak ettiğim jiletlerden birisi... Bir türlü kısmet olmadı almak.

Yakın zamanda kullanmadığım jiletleride kapsayacak şekilde bir alışveriş yapacağım.
(27/05/2020, Saat: 00:29)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak ettiğim jiletlerden birisi... Bir türlü kısmet olmadı almak.

Yakın zamanda kullanmadığım jiletleride kapsayacak şekilde bir alışveriş yapacağım.

komşum kesinlikle deneyin kartele şeklinde olsaydı size gönderirdim ama almayı düşünmüyor da değilim şahsen.bu performanstan sonra beni benden aldı 1 hafta deneyeceğim bakalım sonuç hep olumlu olursa kartele almak şart olur.
(27/05/2020, Saat: 02:11)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum kesinlikle deneyin kartele şeklinde olsaydı size gönderirdim ama almayı düşünmüyor da değilim şahsen.bu performanstan sonra beni benden aldı 1 hafta deneyeceğim bakalım sonuç hep olumlu olursa kartele almak şart olur.

Teşekkür ediyorum komşum düşünmeniz yeter. Toplu bir jilet alışverişi yapacağım zaten. Baya bir jilet denedim. En son denemediğim tüm jiletleri alacağım.
Uzun yıllar sonra ilk kez bir jileti ilk perdenin ortasında değiştirdim. Mühle Rocca v4 ile o kadar çekiştirdi ki voskhod, canım yandı; ben de karşılaştırma olsun diye bir nacet taktım. Aynı şartlarda o hiç çekiştirme yapmadan son derece rahat bir tıraş oldum. Aslında Gillette Platinum ya da Silver Blue'da deneyebilirdim ama haksız rekabet olmasın diye Nacet'i seçtim. Voskhod'un 5'lisi 5 TL yani bir kartelası 100 TL'ye geliyor. Nacizane fikrim, toptantr'de, Nacet, Seven O'clock, Silver Blue, Platinum'un kartelası 40 ile 60 TL arasında satılırken sizlere uygun olanları stoklayın bolca. Ömrünüzün sonuna kadar jilet derdiniz bitsin Smile
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(02/06/2020, Saat: 15:56)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun yıllar sonra ilk kez bir jileti ilk perdenin ortasında değiştirdim. Mühle Rocca v4 ile o kadar çekiştirdi ki voskhod, canım yandı; ben de karşılaştırma olsun diye bir nacet taktım. Aynı şartlarda o hiç çekiştirme yapmadan son derece rahat bir tıraş oldum. Aslında Gillette Platinum ya da Silver Blue'da deneyebilirdim ama haksız rekabet olmasın diye Nacet'i seçtim. Voskhod'un 5'lisi 5 TL yani bir kartelası 100 TL'ye geliyor. Nacizane fikrim, toptantr'de, Nacet, Seven O'clock, Silver Blue, Platinum'un kartelası 40 ile 60 TL arasında satılırken sizlere uygun olanları stoklayın bolca. Ömrünüzün sonuna kadar jilet derdiniz bitsin Smile

Komşum Rocca v4 ve Nacet çok güzel uyan bir takım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/06/2020, Saat: 21:17)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Rocca v4 ve Nacet çok güzel uyan bir takım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haklısınız, ben de çok beğendim bu ikiliyi Tıraş aleti Jilet Rolleyes
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: