VOSKHOD
yok yok yanlış anlamayın, fabrika aynı olabilir malumatım yok, aynı firma getirmiyor diye söyledim. böyle kaliteli ürünler niye gelmiyor onu da anlamyıroum. biraz fazla mı modernizme katıldık biz ne yaptık ülkecek te reklamlara inanır hale geldik? ya da yolunacak kaz, bunlara ne satsan gider diye mi düşünüyor bizim toptancılar? bir anlam veremiyorum. gelse 7o'clocklar mesela renk renk alıp kullansak ne güzel olur. bende birer tane var her renkten açıp ta kullanmaya kıyamıoyurym.

(10/04/2012, Saat: 20:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bildiğim kadarıyla aynı fabrikanın ürünü...ve zaten Türkiye'de satışı yok. ne yazık ki...
Saygılarımla
(10/04/2012, Saat: 20:18)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: marmara ltd değil onun distribütörü, astra bir de zorrik diye birşey var yalnızca, olsa onu da sorardık aslında.
(10/04/2012, Saat: 20:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam bu astra ile 7oclock aynı fabrikadan çıkma... acaba onu da temin edebilir miyiz?
Bence bu fiyatdan yesil astra alsak daha faydali ki farkinda misiniz bilmiyorum-rapira ile bunun ayni fiyat oldugunu soyluyorsunuz- adam 48000 tane jileti perakende fiyattan satmaya calisiyo daha dogrusu satmamaya
evet keşke Confused
aslında ben de çok merak ediyorum lacivert pakedini.. sarıyı çok beğendim ama super platinum da çok övülüyor (lacivert paket)
şu connaught a mesaj atıp bizim siteye özel bir toplu indirim mi istesek ...
(10/04/2012, Saat: 20:38)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok yok yanlış anlamayın, fabrika aynı olabilir malumatım yok, aynı firma getirmiyor diye söyledim. böyle kaliteli ürünler niye gelmiyor onu da anlamyıroum. biraz fazla mı modernizme katıldık biz ne yaptık ülkecek te reklamlara inanır hale geldik? ya da yolunacak kaz, bunlara ne satsan gider diye mi düşünüyor bizim toptancılar? bir anlam veremiyorum. gelse 7o'clocklar mesela renk renk alıp kullansak ne güzel olur. bende birer tane var her renkten açıp ta kullanmaya kıyamıoyurym.
bahsettiğiniz gibi e posta yazdım yeşil astra için, haber gelince bildiririm. sizin dediğinize geldik Smile

connaughttan birkaç marka koleksiyon için istiyorum asıl, indirim olsa iyi olurdu.

(10/04/2012, Saat: 20:52)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu fiyatdan yesil astra alsak daha faydali ki farkinda misiniz bilmiyorum-rapira ile bunun ayni fiyat oldugunu soyluyorsunuz- adam 48000 tane jileti perakende fiyattan satmaya calisiyo daha dogrusu satmamaya
Connaught Paul ile bikaç defa maillestik. Hatta ben forum icin indirim de istedim ama pek oralı olmadı. Belki ciddi oranda bi alım yapılırsa birseyler yapar.
Bu arada diger başlıga ne oldu?
haklı olarak o kadar jileti napalım diye düşünüyor herkes, dolayısı ile 12 koli toplamaız mümkün olmayacağından rica ettik mcorcodan kaldırdık. hükümsüzdür dedik.

(10/04/2012, Saat: 21:24)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught Paul ile bikaç defa maillestik. Hatta ben forum icin indirim de istedim ama pek oralı olmadı. Belki ciddi oranda bi alım yapılırsa birseyler yapar.
Bu arada diger başlıga ne oldu?
Connaught'un lafla indirim yapacagini sanmiyorum, zaten en ucuz yer orasi. Bence once tam listeyi adamin karsisina cikarip, iste bunu alacagiz indirim yapiyon mu demek lazim. Belki bi ihtimal o zaman insafa gelir.
(10/04/2012, Saat: 21:51)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught'un lafla indirim yapacagini sanmiyorum, zaten en ucuz yer orasi. Bence once tam listeyi adamin karsisina cikarip, iste bunu alacagiz indirim yapiyon mu demek lazim. Belki bi ihtimal o zaman insafa gelir.

Connaught un fiyatları genelde uygun olmakla beraber herzaman en ucuz yer olmadığına da defalarca şahit oldum. Alacağınız ürünü belirleyip birkaç yere bakmakta fayda var. Bu arada son fiyata bakın (kargo değişkenlik gösterebiliyor)
biz de biraz geç te olsa farkedip döndük. bir de birşey keşfettim, yurtdışı sitelerde rapira voskhod olarak geçiyor bu jiletler. demek ki aynı fabrika malları, yada gilette nacet gibi birşey olabilir. şimdi o ellerindeki bir koli de bitmiş herhalde 12 koli diyorlar. teksin dediği gibi biraz daha sıksat ya 20 koliydi diyecek gibiler. rusya ile iş yapan bir firma tanıdık bulmaya niyetlendim ben de. getirtebilirsem 2 koli falan getirmeyi planlıyorum. 2 koli havada gider. marmaradan da haber bekliyorum bakalım ne diyecekler astra için.
selamlar.

(11/04/2012, Saat: 09:50)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/04/2012, Saat: 19:09)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adamlar almayalım diye işi nasıl da yokuşa sürüyorlar;'tama alıyoruz' desek;'pardon 12 değildi 24 koli olacaktı yanlış söylemişiz diyecekleri 12 kolilik bir dayatmacadan anlaşılıyor.Kardeşim biz berber değiliz ki tıraşseveriz,biraz iyi niyetli yaklaşmaları lazımdı.Anlaşılan bunlar diğer arkadaşların söylediği gibi rapira alsak yardımsever iyilik meleği olacaklar,satmak istemiyorlar bu jileti..

Ne uğraştım zamanında satıcıyla konunun en başında detaylar mevcut, Rusyadadan yanılmıyorsam 'Mostochlegmash' firmasıydı ve onlar beni yönlendirdi TR deki Satıcıya (yada satmak istemeyen arkadasa veya rapira satıcısıda diyebilirim.) ilginç olan ben bundan daha önce getirdim toptancılar -berberler beğenmiyorlar diye bir daha getirmedim elimde 1 koli var ne yapıcan sen rapira al ayni demişti ve daha sonra ara görüşelim falan dedi birkaç sefer daha aradım ama hep değişik yollar çıktı önüme sonra baktım olacak gibi değil vazgeçtim bu sevdadan. Gerçekten merak ediyorum neden satmak istemiyorlar ???? ilginç olan birşey daha var arkadaşlar ABD deki tüm bu firma ürünü satanlar bir anda discount yapıp stokları bitirdiler buna sebep ne acaba ..? Sadece grup alımı olabilirmi ?
Selamlar,
aslında almanya'dan araba (eski VW'ler filan) parçalarını gidip gelen tırların içinde getirtenler olduğunu biliyorum. muhakkak ki 1 koli jiletin de sıkıntı olmadan gelebileceğini düşünüyorum rusya'dan..
ithalat yapan bir tanıdığı olan olsa keşke...
(11/04/2012, Saat: 10:05)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz de biraz geç te olsa farkedip döndük. bir de birşey keşfettim, yurtdışı sitelerde rapira voskhod olarak geçiyor bu jiletler. demek ki aynı fabrika malları, yada gilette nacet gibi birşey olabilir. şimdi o ellerindeki bir koli de bitmiş herhalde 12 koli diyorlar. teksin dediği gibi biraz daha sıksat ya 20 koliydi diyecek gibiler. rusya ile iş yapan bir firma tanıdık bulmaya niyetlendim ben de. getirtebilirsem 2 koli falan getirmeyi planlıyorum. 2 koli havada gider. marmaradan da haber bekliyorum bakalım ne diyecekler astra için.
selamlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: