VOSKHOD
özellikle keskinliği ve cildi mermer gibi yapması hoşuma giden karekteristlik özellikleri
Koruma barsız alet  temiz tıraş Tıraş aleti
Cevapla
rex ambassador ile pek tat vermedi iki kez tiras oldum ayni jiletle bende sakallar cikarken ufaktan kasinti yapti dikensi uzama hissiyati oldu.
diger paketi de acip deniycem ama persona comfort coated veya 7'o clock sarisin tadi vermedi isini yapti belki ama simdilik pek anlasamadik...
baska makine ile tekrar denemek lazim kesinlikle ama bu aralar elim hep rex te...
Tüm iyi şeyler sabırdan sonra gelir... Mevlana...
Cevapla
merhaba üstadlar voskhod jilet ile farklı zamanlarda satın aldığım paketleri açarak traş oldum . 2.aldığım paket bana çok kötü geldi , farklı makinalar ile de kombinasyonlar yaptım ama gene aynı . voskhod jiletten soğudum, ilk kullandığım mermer etkisini alamadım!! sizler arasında böyle sorun yaşayan oldumu ?
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura
Cevapla
(20/02/2020, Saat: 12:19)ATEGO06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba üstadlar voskhod jilet ile farklı zamanlarda satın aldığım paketleri açarak traş oldum . 2.aldığım paket bana çok kötü geldi , farklı makinalar ile de kombinasyonlar yaptım ama gene aynı . voskhod jiletten soğudum, ilk kullandığım mermer etkisini alamadım!! sizler arasında böyle sorun yaşayan oldumu ?

Voshkhod konusunda bizim forumda değil ama yabancı bir forumda bir kaç olumsuz yorum okumuştum. Şimdi siz yazınca hatırladım.
Cevapla
Benim gözlemim rus, mısır, pakistan jiletlerinde arada oluyor, üretim sonrası kontrolünden kaçan bozuk seri olabiliyor yada aynı paket içerisinde bozuk jilet çıkabiliyor...sizde büyük ihtimalle benzer bir talihsizlik yaşamışsınızdır (umarım)
... Jilet
Cevapla
3-4 günlük sakalda ve 2 günlük sakalda Rocca ve 6C(4) ile Muhle sandal sabun ile denedim. Gayet konforlu tıraşlar elde ettim ve Rocca ile uyumu beni gerçekten çok mutlu etti. Artık elimde bulunduracağım jiletlerden olacak kendileri.
Cevapla
Polsiver yokluğunda akrabasıyla yol alacağız iyidir kendileri umarım buna kıran girmez
Cevapla
Dün ilk kez R89 ile denedim ve fena da iş çıkarmadı. Bana göre jilet diğer jiletlere göre esneklik açısından daha katı geldi. Diğer tıraşımda rocca ile denemeyi düşünüyorum. Rocca gibi jilet seçen alet ile nasıl sonuç verecek merak ediyorum
Cevapla
(29/03/2020, Saat: 13:12)dipcikgibi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün ilk kez R89 ile denedim ve fena da iş çıkarmadı. Bana göre jilet diğer jiletlere göre esneklik açısından daha katı geldi. Diğer tıraşımda rocca ile denemeyi düşünüyorum. Rocca gibi jilet seçen alet ile nasıl sonuç verecek merak ediyorum


Komşum sıhhatler olsun. R89 ile mild bir kombinasyon olmuş bence. Rocca ile daha iyi anlaşabilir belki. Tabi bu işin hiçbir zaman garantisi yok Smile
Cilt yapısı - Tıraş aleti - jilet üçü de birbiriyle uyum sağlamalı Smile


"At last! My arm is complete again!"
(Told while holding a straight razor)
...
"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi