Simpsons Luxury Shaving Cream Citrus Burst Tıraş Kremi
Ocak ayının başından beri elimde bulunan ve bu sürede çeşitli kombinasyonlarla denediğim Simpsons tıraş kremiyle ilgili izlenimlerimi bugün sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu kremi ilk başta alıp almamayı çok düşünsem de beni kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı. Aksine olumlu yönde şaşırttı. Bu kadar iyi bir krem beklemiyordum.

2dtoodz.jpg

Fiyat: İmpa Ticaret'ten 45 TL ye alınabilir. (Şubat 2015 Fiyatı)
Ambalaj: 125ml metal kase. Ben şahsen ambalajını çok sevdim. Gerçekten de TOBS'un plastik kaselerine göre çok daha yüksek bir kalite hissi uyandırıyor. Düz hatları olduğu için de stoklaması oldukça kolay.
Üretim Yeri: İngiltere

33ooexf.jpg

İçindekiler: Aqua(Water), Stearic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Coconut Acid, Glycerin, Parfum(Fragrance), Triethanolamine, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Boswellia Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cirtus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Ectract, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Dipropylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Metabisulfite, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene.
Ürün Tipi: Tıraş kremi
Uygun Cilt Tipi: Bütün cilt tipleri
Koku: Bu ürüne beni bağlayan iki nedenden birisi. Hayatımda bir tıraş ürününden aldığım en güzel koku. Bu kadar güzel bir turunç kokusu olması beni hayrete düşürdü. Kesinlikle sentetik bir koku değil. Çok doğal ve taze bir koku. Rahmetli babannemin arka bahçesindeki turunç ağaçlarını hatırlattı bana. (5.00/5.00)
Kıvam: Ürünün kıvamı koyu. Biraz fazla su seven bir ürün. Köpürtürken su eklemekten kaçınmayın yoksa gereğinden daha kıvamlı bir köpük elde ediyorsunuz ve yüzün son 1/4 lük kısmına gelene kadar kurumaya başlamış oluyor. İlk köpürtmelerimde az su koyduğum için yaşadım bu sorunu. Suyu arttırınca gayet güzel kıvamlı ve çabuk kurumayan bir köpük elde ediyorsunuz.
Koruyuculuk/Kayganlık: Bu güne kadar kullandığım bütün tıraş kremleri ve sabunları arasında en koruyucu krem olduğunu düşünüyorum. TOBS Avocado ile ya eşdeğer ya da bir tık daha iyi diyebilirim. (5.00/5.00)
Nemlendirme: Her şeyi gibi nemlendirmesi de fevkaladenin fevkinde bir krem. Big Grin (4.80/5.00)

11i06cm.jpg

Genel Görüş: Lafı çok uzatmak istemiyorum. Sadece bu güne kadar kullandığım en iyi tıraş kremi olduğunu düşünüyorum. Simpsons'un diğer kokularına da mutlaka şans vermeli. Aslında bu kreme 5.00 verirdim ama denemediğim yüzlerce krem olduğunu düşününce her zaman yukarıya biraz boşluk bırakmak gerektiğini düşünüyorum. (4.80/5.00)
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bu nasıl bi tanıtım, ekmeğe sürücem ekmeğe Angel

Teşekkürler..
(12/02/2015, Saat: 18:56)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @cihankeskin hocam elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş.

Rica ederim üstat. Elimden geldiğince foruma katkıda bulunmaya çalışıyorum.

(12/02/2015, Saat: 18:56)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl bi tanıtım, ekmeğe sürücem ekmeğe Angel

Teşekkürler..

Komşum ekmeğe değil de ben bu tıraş kremini şarap ve peynirin yanına meyve yerine eklemeyi düşünüyorum zaman zaman. Big Grin
Elinize sağlık, cok iyi bir inceleme gerçekten. Impadaki Simpsons stokları yakında tukenebilir. Smile
Avocado performansi, harika koku dedin tavladin beni komsum Big Grin

Eline saglik.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnceleme ve resimler için teşekkürler. Ben de kokusuz modelini almıştım Mustafa Bey'den iki hafta önce. O zaman sadece kokusuzu vardı. Acaba diğer modeller de mi geldi?
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
@cihankeskin inceleme için teşekkür ederim, bende zevkle kullanıyorum bu kremi

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Şahane inceleme! İştahım kabardıFırçaFırçaFırça
gurmekokular
Forumda incelemesi olmadığı için alıp denemek istediğim kremlerden biriydi ama elde yeterli ürün olduğundan almamıştım. Şimdi de impa da stok kalmaz artık Smile
İnceleme için teşekkürler
Mustafa Bey duy sesimizi! Bütün kokularına talep olacak gibi Simpsons un Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,052 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,666 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,395 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,923 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,038 25/02/2023, Saat: 20:42