KIL Dokumu
porsuk fircalarda ilk hafta kullanim basina 4-7 kil dokulmesi normalmis ama sonra tamaen durmaliymis. benim porsuklar irem haric standartlara uyuyor.
irem yeni tipdenmi kullanıyorsunuz
eski tipdenmi

plastik 4 köşe sap
yada
kehribar gorunumlu oval sap?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(24/03/2012, Saat: 23:33)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: irem yeni tipdenmi kullanıyorsunuz
eski tipdenmi

plastik 4 köşe sap
yada
kehribar gorunumlu oval sap?

kehribar. her tirasta 10-15 kil dokmeye devam ediyor.
Sad
bende Mcin eski tip dediğinden var. uzun süredir kullanmıyorum ama kullandığım 2-3 ay boyunca tamaı ilk 2-3 kullanımda olmak üzere bir elin parmaklarının sayısını geçmedi dökülen kıl sayısı.
knot aldıkları yeri değiştirmiş olabilirler sap gibi
yada komple hazır urun aldıkları yer degısmıs olabılır...

benim bildiğim kadarıyla adamlar knot değil kıl almışlar ve fırçalar çok önceden yapılmmış.tahminime göre de ilk olarak bizim yeni dediğimz saplıları yapmışlar. sonra çok yatıyor diye de bizim eski dediğimiz kısa saplıları. çünkü ben beyazları alırken öyle demişti yusuf bey. çok yattığı için uzunlar kısa yaptık diye....
(25/03/2012, Saat: 02:00)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim bildiğim kadarıyla adamlar knot değil kıl almışlar ve fırçalar çok önceden yapılmmış.tahminime göre de ilk olarak bizim yeni dediğimz saplıları yapmışlar. sonra çok yatıyor diye de bizim eski dediğimiz kısa saplıları. çünkü ben beyazları alırken öyle demişti yusuf bey. çok yattığı için uzunlar kısa yaptık diye....
kıymete binince de kısayada uzunada %50 zam Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: