TOBS LAVANTA
2ps1zew.jpg

Adamlar yapmış beyler, Sabun Mor ama çıkan köpük beyaz..dağılabilirsinizWink

Şaka bir yana çoktandır yazmak istiyordum sürekli erteliyordum Tobs Lavanta yorumunuWink
Öncelikle şunu belirteyim nedenini bilmiyorum fakat Lavanta kokusuna bir zaafım var, yani Lavantalı 100 tane farklı sabun olsa hepsine sahip olmak denemek isterim.artık Lavanta sado mazosumu dersiniz fetişimi dersiniz bilememWink

Tobs Lavantayı köpük olarak çok başarılı buldum sönme yada zayıf köpük olayı yaşamadım kullandığım fırçada İremin ne olduğunu bilmediğim porsuk fırçasıWink
Koku olayına değineyim traş olurken yada sabunu elinize alıp kokladığımızda misss gibi lavanta gibi lavanta kokuyor,buda yeterli bence traştan sonra kokuda kalıcılık beklemeyin.ama traş esnasında kokuyu alıyorsunuz.
Lavanta rengi olan mor ama tatlı bir mor yakalamışlar sabuna ayrı hava katmış.
Ben başarılı buldum dolabımda herzaman olacak sabunlardan bir tanesi diyede not düşeyim,okuma zahmetine katlandığınız içinde teşekkürler.
sonunda lavantalı sabun hasreti sona ermiş hayırlı olsun. Big Grin
İnceleme için teşekkürler.
(09/07/2014, Saat: 05:58)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sonunda lavantalı sabun hasreti sona ermiş hayırlı olsun. Big Grin
İnceleme için teşekkürler.

Teşekkürler hocam,resim biraz sarımtrak gibi çıkmış aslında daha açık kutu rengide sabun rengide.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Teşekkürler inceleme için, TOBS her zaman başarılı bulunuyor. Keyifli tıraşlar
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Lavanta gerçekten güzel, faydalı bir bitki olduğu gibi kokusu da züüüppperrr dir . Tabi ki koku var koku var Lavanta kolonyası olarak da ben hala Rebul 'ün Lavender Spa ' nın kokusunun üstüne kolonya koklamadım desem yeridir. Ürün gamından kaldırdılar diye biliyorum ama en son durumu bilmiyorum. (konuyu dağıtmayayım, dağılayım)
(09/07/2014, Saat: 14:35)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Lavanta gerçekten güzel, faydalı bir bitki olduğu gibi kokusu da züüüppperrr dir . Tabi ki koku var koku var Lavanta kolonyası olarak da ben hala Rebul 'ün Lavender Spa ' nın kokusunun üstüne kolonya koklamadım desem yeridir. Ürün gamından kaldırdılar diye biliyorum ama en son durumu bilmiyorum. (konuyu dağıtmayayım, dağılayım)

Hocam bahsettiğiniz Rebul lavanta kolonyası şu mudur?

ok4u29.jpg
sanırım arkadaş şunu kastediyor..

7ef52c59cf23caedff330f92e818b7fb.jpg
Bu sabunu almak gerek, inceleme için teşekkürler üstadım.
İnceleme için teşekkürler,peki komşum nemlendirmesi ve koruyuculuğu eğer denediyseniz Cellaya göre yada i coloniali mango ya göre nasıl?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,934 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  hayli's LAVANTA tıraş sabunu sohayli 14 5,303 28/05/2021, Saat: 21:45
Son Yorum: sohayli
  TOBS Jermyn Street Collection Soap İzmirli 22 16,854 18/02/2020, Saat: 09:15
Son Yorum: rewolwer_
  Tobs sandalwood mu dr. Harris mi? Saltuk 11 12,209 09/09/2015, Saat: 16:06
Son Yorum: dikdik_s
  Martin Amca Ev Yapımı Sabunu : Yulaflı ve Killi, Lavanta esanslı btoprak 10 13,083 06/12/2014, Saat: 15:02
Son Yorum: btoprak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: