Klasik ve Sartorial Giyim
Katılıyorum komşum bilhassa platinium serisi... Lakin piyasa da ki tüm gömlekleri klasik kesim şu anda. Dar kesim gömlek bulunamıyor bayadır.
(09/05/2015, Saat: 19:48)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum komşum bilhassa platinium serisi... Lakin piyasa da ki tüm gömlekleri klasik kesim şu anda. Dar kesim gömlek bulunamıyor bayadır.

Komşum üzerime tam oturan nadir bir kaç gömlek var, ben mecburen terzide bir kaç işlem uygulatmak durumunda kalıyorum, bel kısmını o şekilde oturtuyor.
Acta est fabula, plaudite.
Dufy ekstra slim fit gömlekleri denedin mi? Kip ' in de kalıpları iyidir bu arada
(09/05/2015, Saat: 19:56)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dufy ekstra slim fit gömlekleri denedin mi?  Kip ' in de kalıpları iyidir bu arada

Komşum çok üzerime yapışmasını sevmiyorum ama öyle bol da olmayacak. Kip'in bir gömleği var o da iyi gayet.
Abbate hala üretim yapıyor mu? Ben uzun zamandır mağazasını görmedim. Bisse hakkında iyi şeyler duydum ama deneme fırsatı olmadı henüz.
(10/05/2015, Saat: 02:36)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abbate hala üretim yapıyor mu? Ben uzun zamandır mağazasını görmedim. Bisse hakkında iyi şeyler duydum ama deneme fırsatı olmadı henüz.

Birkaç sefer el değiştirdi firma. Ilk sahibi , yani markayı marka yapan sahibi hapiste. Sonra Erbakan ' ın oğullarına geçti , şimdi de farklı bir grupta. Belli başlı illerde mağazaları var. 65-70 TL ya manşetli kaliteli gömleklerini bulabilirsiniz.

2000' li yıllardan önce Türkiye' nin bana göre en ciddi gömlek üreticisiydi. Ben kendim giymedim o eski üretim gömleklerini ama babam halen giyiyor. Ben de yeni nesil gömlerinden 3 tane var. %100 pamuk , çift manşet.

Sent from my iPad using Tapatalk
Şehir değiştirecek olmamdan dolayı hesaplı ve iyi bir ütücü bulmam gerekiyor. Bir ütü alıp küçük parçaları kendim de halledebilirim ama gömlek sayısını arttırarak ekstra dikkat ve özen isteyen parçaları mecburen götürmek durumundayım. Bana yine alışveriş yolları göründü.
Komşum kaliteli gömlek giyiyorsan kesinlikle ütücülere verme.

1) maks. Sıcaklıkta ütü yapacaklarından ötürü o kaliteli kumaşın anasını ağlatırlar. ( 60-40 polyester yün karışımı standart gömlek tercih ediyorsan o başka tabiki)
2) özellikle yaka ve manşet ütülemeyi doğru düzgün bilen birisine henüz rastlamadım.

Gömleğimi hep kendim ütülerim. Pantolonlarımıysa asla kendim ütülemem Smile
(10/05/2015, Saat: 14:29)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kaliteli gömlek giyiyorsan kesinlikle ütücülere verme.

1) maks. Sıcaklıkta ütü yapacaklarından ötürü o kaliteli kumaşın anasını ağlatırlar. ( 60-40 polyester yün karışımı standart gömlek tercih ediyorsan o başka tabiki)
2) özellikle yaka ve manşet ütülemeyi doğru düzgün bilen birisine henüz rastlamadım.

Kesinlikle katılıyorum manşetli gömleği ben verdim bir defa cart diye normal gömlek ütüler gibi ortada iz yapmış kız. Oldu mu gömlek sana 4 yerden izli. Küp gibi duruyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/05/2015, Saat: 14:29)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kaliteli gömlek giyiyorsan kesinlikle ütücülere verme.

Komşum eminim benim zarar vereceğimden daha az zarar görecektir Big Grin Alacağım yeni gömlekler mecburen, bir şey olursa da çok acımayacağım, standart gömlekler olacak o sebepten. Her gün gömlek değiştirdiğim hesabından hareketle en az 10 adet beyaz gömleğe ihtiyacım var ki haftalık olarak götürebileyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkek Giyim - Men's Fashion ufukefe 17 20,239 14/07/2022, Saat: 17:06
Son Yorum: mixfruit
  Klasik Yöntem Kitap Ciltleme dr_green 4 2,689 26/04/2020, Saat: 02:48
Son Yorum: Cem Hazir
  Ankara'da giyim mağazaları Mustafa40 2 2,361 14/08/2019, Saat: 22:01
Son Yorum: Mustafa40
  Klasik gitarlardan anlayan komşularım tavsiyelerinize ihtiyacım var. kirli sakal 5 5,028 24/01/2017, Saat: 01:09
Son Yorum: caneser
  İş hayatımızda nasıl giyim tercih ediyoruz ? hamdib 28 22,361 27/01/2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Arkoadami

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: