Klasik ve Sartorial Giyim
İzmir'de olan arkadaşlar için ; Brooks Brothers Konak Pier de açılıyor özellikle klasik ve casual giyinenler göz atabilirler...

http://www.brooksbrothers.com/
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(13/04/2015, Saat: 13:53)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmir'de olan arkadaşlar için ; Brooks Brothers Konak Pier de açılıyor özellikle klasik ve casual giyinenler göz atabilirler...

http://www.brooksbrothers.com/

Bu çok güzel bir haber üstad. Umarım İzmir'de kalıcı olurlar Blush
Acta est fabula, plaudite.
(14/04/2015, Saat: 01:09)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu çok güzel bir haber üstad. Umarım İzmir'de kalıcı olurlar Blush

Umarım olurlar üstadım ciddden izmir bu konuda çok sığ bir pazar daha çok salaş giyim ön planda o yüzden bu markaların şehre gelişi çok güzel Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
NYC Manhattan mağazasına bile millet fiyatlardan dolayı çok yaklaşamıyor İzmir'de ne kadar tutulur bilinmez. İstanbul'da İstinye Parkta falan olurdu da İzmir'de ne olucak görücez Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Dün ufak bir alışveriş için Beymen'e uğrasım İzmir Beymende Özdal Bey var konusunda inanılmaz bilgili ve çok beyefendi biri giderseniz tavsiyem bir yanına uğramanızdır. biraz sektör hakkında ve İzmir için konuştuk bende biraz karamsarın İzmir hakkında özellikle pahalı markalar için çok zor bir pazar umarım Brooks Brothers bu pazarda yer bulabilir. beymen brooks brothers network ferruh filiz ve külahçıoğlu ile favori alışveriş mekanım konak pier olacak gibi benim için
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(15/04/2015, Saat: 12:14)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  beymen brooks brothers network ferruh filiz ve külahçıoğlu ile favori alışveriş mekanım konak pier olacak gibi benim için

Seni komünden atmasınlar üstat  Tongue
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(15/04/2015, Saat: 21:12)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seni komünden atmasınlar üstat  Tongue

Maalesef böyle bir zaafım var üstad özeleştirimi vereyim ve aşağıda buna karşı bir kaç bahanem var onları sıralayayım Smile

1- Prada'da komunist hatta aktif eylemci
2- Marx ta zamanının en iyi terzilerine özellikle blazer diktirmeye bayılırmış
3- Che ve castro da rolex takıyordu
4- bana lüksleri verin gereksinimler olmadan da yaşarım
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bugün tavsiye üzerine, İzmir Caddesindeki terzi ve özel dikim gömlek yapan yerlere uğradım.
En kalitelisi olan Söktaş kumaşın metresi 100TL imiş bana 1.80 metre civarı gidermiş,
işçilikte 75TL filanmış =)
İngilize parayı göndereceğiz herhalde kumaşı da ülkemizden gidiyordur allah bilir.

%86 yün, %4 elasten, %10 visco 150s bir takım aldım geçenlerde, elasten sayesinde oturunca kasık bölgesinde kasma vb şeylerin önüne geçilmiş ki rahatsız olurdum slim kesimlerden bu yüzden. pantolonun üst yan kısımlarıda elasten sayesinde kendini toparlaayacakmış bakalım denemeler nasıl gidecek
(18/04/2015, Saat: 20:06)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün tavsiye üzerine, İzmir Caddesindeki terzi ve özel dikim gömlek yapan yerlere uğradım.
En kalitelisi olan Söktaş kumaşın metresi 100TL imiş bana 1.80 metre civarı gidermiş,
işçilikte 75TL filanmış =)
İngilize parayı göndereceğiz herhalde kumaşı da ülkemizden gidiyordur allah bilir.

%86 yün, %4 elasten, %10 visco 150s bir takım aldım geçenlerde, elasten sayesinde oturunca kasık bölgesinde kasma vb şeylerin önüne geçilmiş ki  rahatsız olurdum slim kesimlerden bu yüzden. pantolonun üst yan kısımlarıda elasten sayesinde kendini toparlaayacakmış bakalım denemeler nasıl gidecek

Charles Tyrwhitt gömlekten bir adet edin komşum Smile Günlük kullanıyorsan 150s'in çabuk kırışır, deforme olmasın.
Acta est fabula, plaudite.
Gömlek konusunda en son Dufy'nin Signature serisini keşfettim, İtalyan kumaşından üretim. Oldukça beğendim gömlekleri.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkek Giyim - Men's Fashion ufukefe 17 20,056 14/07/2022, Saat: 17:06
Son Yorum: mixfruit
  Klasik Yöntem Kitap Ciltleme dr_green 4 2,656 26/04/2020, Saat: 02:48
Son Yorum: Cem Hazir
  Ankara'da giyim mağazaları Mustafa40 2 2,322 14/08/2019, Saat: 22:01
Son Yorum: Mustafa40
  Klasik gitarlardan anlayan komşularım tavsiyelerinize ihtiyacım var. kirli sakal 5 4,951 24/01/2017, Saat: 01:09
Son Yorum: caneser
  İş hayatımızda nasıl giyim tercih ediyoruz ? hamdib 28 22,104 27/01/2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Arkoadami

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: