N.Y den Sevgilerle
Bana da bir uydu kanal sistemi dadanmıştı her hafta arayıp lig TV , Türk filmi paketi, belgesel paketi falan tanıtıp almayınca da niye almıyosun diye fırça kayıyorlardı. En sonunda tarikate girdiğimi ve şeyhimin tv izlemenin çok günah olduğunu söyleyip yasakladığını hatta şu anda beni kadın sesi dinleme durumuna soktuğundan günah işlememe vesile olduğunu daha fazla da konuşamayacağımı söyledim. Bir daha da aramadılar Smile
Kanunen talep olmadan adınıza kredi kartı gönderemez bir banka. Şikayet ediniz, bankaya para cezası verilecektir eğer soruşturma sonucu böyle bir durum olduğu ortaya çıkarsa. Ayrıca diğer sözleşmeler ile dolaylı olarak bu tip şeylerin etrafını dolanmaya çalışıyorlar (kredi almışsınız, hesap açmışsınız vs..). Sözleşmelerde kanuna aykırı madde bulunamaz (yani atıyorum mevduat hesabı açıyorsunuz sözleşmede "adınıza kredi kartım yollayabilirim" diye bir madde olamaz varsa da geçersizdir), o madde geçersizdir, o sözleşmeden de tek taraflı cayma hakkınız var diye biliyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bir diğer konu cumhurbaşkanı adayının spam yaptığı bir ülkede, spamdan kurtulmanın bir yolu yoktur. O bankanın hangi banka olduğunu da biliyorum (güçlü bir tahminim var diyeyim de başımıza iş gelmesin). Allah hepimize yardım etsin ne diyeyim Tongue
Haydi hayırlı tıraşlar...
(16/03/2015, Saat: 16:41)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da bir uydu kanal sistemi dadanmıştı her hafta arayıp lig TV , Türk filmi paketi, belgesel paketi falan tanıtıp almayınca da niye almıyosun diye fırça kayıyorlardı. En sonunda tarikate girdiğimi ve şeyhimin tv izlemenin çok günah olduğunu söyleyip yasakladığını hatta şu anda beni kadın sesi dinleme durumuna soktuğundan günah işlememe vesile olduğunu daha fazla da konuşamayacağımı söyledim. Bir daha da aramadılar Smile
Bu çok iyiydi üstad
Az önce tekrar aradılar NY yi tabi ki benim telefonumdan 212.90102** arayan numara!
NY olmadığıma dair savlarıma inanmadılar,şubeye çağırıyorlar !!!
ihtilaf komşum geçmiş olsun, inşallah kolay atlatırsın meseleyi. Cidden can sıkıcı bir durum.

Benimde telefonuma bir ara Gülşen Hanım'la görüşebilir miyiz? diyenler dadanmıştı. Bir ara dediysem her halde bi 2 yıl sürdü bu olay. Her zaman farklı numara, farklı kişi, ama istisnasız hepsi erkek. Bir müddet sonra anladım ki, bu Gülşen hanım bir pavyon çalışanı. Ben de her arayana, yok Gülşen hanım, göndermiyorum size, karıya el koydum, sevişiyoruz ulan rahatsız etmeyin diye diye epey takıldım. Hele bir tanesi vardı ki, epey içerledi duruma, ama ama... Gülşen hanım bize söz vermişti, bizimle çalışacaktı :'( diye epey üzülmüştü Big Grin Velhasıl p.z.v.nklik zor zanaatmış Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: