Hammer LR Handle by Atto Kazanın
..............
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(16/03/2015, Saat: 23:21)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılmak istiyorum ama 7 numara olarak, mümkün mü başkan? Big Grin
6 kişi katılmadan olmaz Smile sıralamaya müdahale etmeyelim direk ekledim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
buna yakışacak başlığım yok ama bende katılmak istiyorum çekilişe Smile

Edit: @McOrco başkan kendi adını yazmayı unutmuşsun Smile
çok beğendim hocam ama katılmayayım ben. pek etik olmaz.
Allah korusun bana çıkar falan olacakları düşünemiyorum bile Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/03/2015, Saat: 23:36)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok beğendim hocam ama katılmayayım pek etik olmaz. Allah korusun bana çıkar falan olacakları düşünemiyorum bile Smile

Niye etik olmasın başkan, tam tersine burası eşitlikçi bir komün. Başkan da herkes gibi kuraya girmeli. Big Grin
yoksa kurasız handle aldığınıza dair dedikodu çıkarırım Big Grin
şaka bir yana o kadar hassas düşünmeye gerek yok diye düşünüyorum. Bir kulp takacak olanın mazerete ihtiyacı yoktur.
Yaptıranın ve yapanın eline emeğine sağlık, çekilişle forum içi hediye ettiği için ayrıca teşekkürler. Kazananı da şimdiden tebrik ediyorum. Yönetim çekilişe katılmaz sanırım. Kazara bize çıkar, neme lazım.
Video'lu çekilişte hile mi olacakmış? Çekilişe katılanlardan itirazı olan olmazsa lütfen katıl başkan. Bırak dedikodu yapan yapsın, biz başkanımızı biliyoruz.
sonuçta @ Atto arkadaşımız özel yapım el emeği bir ürün hediye ediyor (kendisine inceliğinden dolayı teşekkür ediyorum)
maddi değerinden ziyade el emeği olduğu için özel bir ürün. Herkes çekilişe katılmak isteyebilir, forumda yönetici olmak katılmaya engel olmamalı.
ve ben yönetimin katılması taraftarıyım.
Ben anlamam yönetim de katılacak. Devlet dairesimi burası.

Çekemeyen olursa anten taktırır olur biter Wink
@Atto,Atıf Kaptan teşekkürler.
Şansımı genç arkadaşlarım lehine kullanıyorum.
Fold ,pas Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso - Yılbaşı hediye paketi kazanın BigHillMe 121 75,473 08/01/2016, Saat: 22:40
Son Yorum: recklesstr
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,417 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin
  *** TAMAMLANDI *** G&C Hediye Paketi Kazanın theunnamed 155 104,376 15/04/2015, Saat: 15:15
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: