"The Sabun" tıraş sabunu
naneli ve limonluyu da sordum ayrıca siparişi verdikten sonra, gelen cevap ;

Siparişiniz elimize ulaştı. Ürünlerinizin hazırlanma aşamasına geçilmiştir. Yakın bir zaman içinde naneli ve limonlu tıraş sabunlarımız da stoklara girecek. İlginiz için tekrar teşekkürler.

bu arada çok hızlılar hakikaten yahu, sevindirici bir olay. Türkiye içinde bu kadar ilgili gördüğüm ereyondan sonra 2. şirketler, helal olsun.
(02/04/2012, Saat: 12:19)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bana da mail yollamışlar ancak siz daha önce davrandınız onlara göre, görünce ben de aldım bakalım ne olacak. asıl naneli ve limonlu istiyordum lakin gelmemiş henüz. neyse okaliptusu deneyelim, beğenirsek onları da alırız nasılsa Smile
selamlar.

Sayın ohtararan ben de limonluyu çok merek ediyordum ama önce bunları deneyeceğiz artık.Tıraş sabunu olarak bir farklılık görürsek nasıl olsa onlar da stoğa girdiğinde kesin alınacak.Şu biberiyeliyi alıp almamakta baya tereddüt yaşadım,neye benzer acaba? benzeri yabancı bir muadil var mıdır?Neyse gelince kullanıp düşüncelerimi paylaşırım..
Selamlar..

onu ben de merak ettim, ancak eşime sordum siteyi ilk gördüğümde, cilde katkısı olacağını düşünmüyorum dedi (genetik mühendisi ve moleküler biyolog kendisi). siz biberliyi beğenirseniz ben de ona göre veririm siparişi artık. ben de merak ediyorum nasıl birşey diye. bakalım nasıl çıkacaklar.
selamlar.

(02/04/2012, Saat: 12:41)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/04/2012, Saat: 12:19)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bana da mail yollamışlar ancak siz daha önce davrandınız onlara göre, görünce ben de aldım bakalım ne olacak. asıl naneli ve limonlu istiyordum lakin gelmemiş henüz. neyse okaliptusu deneyelim, beğenirsek onları da alırız nasılsa Smile
selamlar.

Sayın ohtararan ben de limonluyu çok merek ediyordum ama önce bunları deneyeceğiz artık.Tıraş sabunu olarak bir farklılık görürsek nasıl olsa onlar da stoğa girdiğinde kesin alınacak.Şu biberiyeliyi alıp almamakta baya tereddüt yaşadım,neye benzer acaba? benzeri yabancı bir muadil var mıdır?Neyse gelince kullanıp düşüncelerimi paylaşırım..
Selamlar..

(02/04/2012, Saat: 12:48)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onu ben de merak ettim, ancak eşime sordum siteyi ilk gördüğümde, cilde katkısı olacağını düşünmüyorum dedi (genetik mühendisi ve moleküler biyolog kendisi). siz biberliyi beğenirseniz ben de ona göre veririm siparişi artık. ben de merak ediyorum nasıl birşey diye. bakalım nasıl çıkacaklar.
selamlar.

(02/04/2012, Saat: 12:41)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
selamlar.

Selamlar..

Dostum gelir gelmez deneyip nasıl olduğunu paylaşacağım.
Adına biraz takıldık sanırım 'biberiyeli'..Belki de bizi şaşırtacak
Okaliptuslu tıraş sabunu hiç kullanmadım,sabunu bırak kokusunu da bilmem
o da süpriz olacak benim için..
evet adına takıldık galiba, İnşallah güzeldir. okaliptusu ben de olipsten biliyorum Smile
Ben de bugün sipariş verdim okaliptus ve biberiye, nasil cikacak merak ediyorum..
42t9r.jpg
42tb9.jpg
42tbm.jpg
42tc1.jpg

Thesabun sitesinden verdiğim biberiye ve okaliptus tıraş sabunlarım az önce kargoyla geldi.
Daha kutuyu açmadan içerisine koydukları kokudan olsa gerek nefis bir koku kapladı ortalığı.
Sabunlarda çok keskin biberiye ve okaliptus kokusu yok,ambalajlama ve görüntü çok hoş,akşam gidince ilk tıraşımı da olayım bari,sonuçlar daha sonra..
gerçekten muhteşem bir ambalaj

umarım üründe ambalajı kadar iyi çıkar

beklentilerimiz çok yükseldi Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Sabunlar boşta sanirim. Kullanmadan bi çap ve boy ölcusunu alabilir misiniz. Tas icin lazim olacak.

avyalıkta bahçe kenarındaki biberiyeleri akşam bazen sıcak suya koyup içeriz, ferahlatıcıdır, bir de zeytinyağında patates kavururken eklenirse hoş olur aromasını patatese geçirirdi ....

yaz için uygun olur gibime geliyor, sıcak günlerde feraklatır sanki ...
bakalım deneyenler ne diyecek Smile

iki yüz ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,458 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,209 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,548 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,671 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,494 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,563 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,856 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: