Nasıl tıraş olunmaz!
İzleyip, izleyip feyz alalım diye veriyorum  Confused

Haydi hayırlı tıraşlar...
İnsanı tıraştan soğutur Smile çekişten sonra köpük kalması bile acı Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Canı yandığı için eli titriyor garibimin Big Grin
14 USD jel mi ? çok para
Gillette reklamları David Beckham vs dururken kimlere kalmış
Almış kartuşu ömrü boyunca yeter ona 40 tıraş 400 tıraş,kartuş her türlü maskara ediyor adamı
İki tanede kesik attı Smile
Peki bunu neden çekmiş ve paylaşmış anlamadım ?
Hakikaten de en dogru basligi yazmissiniz, tebrikler Smile
Tıraş Nasıl Olunmamalı sorusuna cevaben verilecebilecek yegane videolar arasına girer rahatlıkla. Ben bir sitede zannedersem executive shavingdi tam hatırlamıyorum kartuşları bileme aleti gibi birşey satıyorlardı neymiş efendim 150 mi, 400den fazla tıraş edeceğini falan söylüyordu, sanki kartuşlar Valet Auto Strop bıçağı kullanıyorlarmış gibi, ne hijyen açısından tercih edilebilir ne de bilendikten sonra vereceği konforsuzluktan dolayı.
Zaten gilletin bu 5 bıçaklı aletleri çok başarısız,millet futur ile bıyık bölgesinde sıkıntı yaşıyor ki bununla hiç girilmez oralara. Ayrıca tıraş çok kötü,neden çekmiş bu videoyu? Acaba gillette markasını yermek için mi? Tıraş çok çok kötü.. Big Grin Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Bu adam şaka gibi, acaba maksat kafa bulmak mı diyeceğim ama diyemiyorum. Bazı açılardan ciddi duruyor. Buna benzer bir kaç ön inceleme videosu daha vardı, alet piyasaya çıkmadan önce çekilmiş. Yani bu ürünler millet test etsin, "aman aman ne harika" ürün desinler diye verilmiş ama sonuçlar facia. Problem aslında alette de değil, rezil bir tıraş hazırlığı var ortada.

Gillette' nin yine bu ürünle ilgili bir de sosyal medya faciası var. Bu ürünün yanına eski bir model DE koyup "aha nasıl geliştirdik" diye bir reklam afişi yapmışlar. Alay konusu oldu o konu, bütün yorumlar DE aletin leyhineydi.

Amacım kartuşlu aletleri kötülemek değil, yanlış anlaşılmasın (Mancho üstada saygılar Smile). Gillette' in bu tip pazarlama taktikleri (insanları aptal yerine koyma metodu oluyor bu genelde) geri tepiyor ama inatla aynı yolda devam ediyorlar.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(25/03/2015, Saat: 10:59)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam şaka gibi, acaba maksat kafa bulmak mı diyeceğim ama diyemiyorum. Bazı açılardan ciddi duruyor. Buna benzer bir kaç ön inceleme videosu daha vardı, alet piyasaya çıkmadan önce çekilmiş. Yani bu ürünler millet test etsin, "aman aman ne harika" ürün desinler diye verilmiş ama sonuçlar facia. Problem aslında alette de değil, rezil bir tıraş hazırlığı var ortada.

Gillette' nin yine bu ürünle ilgili bir de sosyal medya faciası var. Bu ürünün yanına eski bir model DE koyup "aha nasıl geliştirdik" diye bir reklam afişi yapmışlar. Alay konusu oldu o konu, bütün yorumlar DE aletin leyhineydi.

Amacım kartuşlu aletleri kötülemek değil, yanlış anlaşılmasın (Mancho üstada saygılar Smile). Gillette' in bu tip pazarlama taktikleri (insanları aptal yerine koyma metodu oluyor bu genelde) geri tepiyor ama inatla aynı yolda devam ediyorlar.

Evet komşum, tıraşa hazırlıkta çok vasat. Ama gerçekten gillette bunu dava etmesi lazım. adam tanıtamamış bile..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Kaç kere söyledim bu kartuşlular yaramaz diye Smile En dandik DE ile bile daha hızlı ve etkili, sorunsuz tıraş olurdu bu abi. Yalandan da övüyor zaten ürünleri Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,266 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,962 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 356,914 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 214,293 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,641 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,176 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,167 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,539 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: