Molton Brown
(27/03/2015, Saat: 17:51)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam emin değilim ama yanlış hatırlamıyorsam bir aile dostumuzda portakallı tarçınlı sıvı el yıkama sabunu vardı çok güzel bir kokusu vardı.

Kıbrısta bulunan bir marka komşum. Yanlış hatırlamıyorsunuzdur. Tıraş sabunu ama bulunur mu bilmem.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Büyük ihtimalle Rum tarafından alınmış olabilir o sabun büyükçe pompalı şiseydi, rengi aynı neutrogenanın pompalı yüz yıkama jeline benziyordu.
@mavi nin bir inceleme borcu var artık olayı eli tokmaklı tahsildarlara devrediyorum
@theunnamed,bile bile böyle konu açmanın müeyyidesini biliyorsun !!!
Bu arada geleneği ilk icraata geçiren ben miyim @pars mı ?

(27/03/2015, Saat: 14:04)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başını derde soktun @theunnamed  Smile (bu arada @ihtilaf  tan kaçıyorum, ne zaman yakalayıp kolumdan tutacak bilmiyorum.)

Sabunla ilgili de onu bunu bilmem ama kasesi güzelmiş.  Wink

35m1jz4.jpg
Ben scout um arar bulurum, idmana teknik direktör alır dener Smile
www.BarbarosRazors.com

(27/03/2015, Saat: 19:14)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben scout um arar bulurum, idmana teknik direktör alır dener Smile

Ben bilmem Mr.Scott and Mrs.Scothbrite

Mr__Scott_and_his_scotch_by_Vulcan_girl.jpg
(27/03/2015, Saat: 19:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mavi nin bir inceleme borcu var artık olayı eli tokmaklı tahsildarlara devrediyorum
@theunnamed,bile bile böyle konu açmanın müeyyidesini biliyorsun !!!
Bu arada geleneği ilk icraata geçiren ben miyim @pars mı ?

Ben sizi tanırım @ihtilaf Smile İşin doğrusu @theunnamed in konusunu açtığı sabunu kasesi de güzel olunca alıp inceleme borcumu yerine getirmeyi düşünmedim değil; ama fiyatı malum çok çok yüksek. Bakalım. Wink
Sabah ben ingiltereden sipariş edeyazdım Smile Neville refill ile birlikte ama sonra buralara kadar geldik @mavi Smile
www.BarbarosRazors.com

(27/03/2015, Saat: 20:23)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sizi tanırım @ihtilaf Smile İşin doğrusu @theunnamed in konusunu açtığı sabunu kasesi de güzel olunca alıp inceleme borcumu yerine getirmeyi düşünmedim değil; ama fiyatı malum çok çok yüksek. Bakalım. Wink

Aranızda anlaşın @mavi Hocam ben de ikinizi tanırım @theunnamed
Kim scot kim teknik direktör karışmam,işte demokratik seçim Rolleyes
Anlam veremedigim 40 eur kendi sitesinde turkiyede 270 tl nasil bir kar marjidir...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
270 tl çok fazla.2 kilo cella alınır da artar bile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Molton Brown Moisture Rich Shaving Soap incelemesi Emreozer 13 10,888 02/11/2015, Saat: 22:14
Son Yorum: Mehmet Kiraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: