Boar&Badger Mixed (Domuz&Porsuk karışımı) Fırçalar
(29/03/2015, Saat: 17:17)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar önemli bilgiler. Teşekkürler üstad

(29/03/2015, Saat: 17:47)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazı için teşekkürler üstat. Karışık fırçalara bir tüelü ısınamadım, domuz ve ya porsuk fırçadan birini seçmek ikisinden de biraz seçmeye göre daha mantıklı geliyor bana. Tabii ki kullanıp memnun kalan arkadaşlar var, kişisel zevk meselesi.

(29/03/2015, Saat: 17:56)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende 1 tane bu fırça dan vardı. tipsoft fırça aldıktan sonra bi kez denemelik kullandım.Yüzümdeki batma ve çizme hissi beni fırça dan soğuttu.50 tl ye almıştım. çöpe attım.paraya yazık alma dan önce düşünmek lazım.Yazı için çok teşekkürler. Çok bilgilendirici

(29/03/2015, Saat: 18:33)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkür ederiz Onur üstad.

(29/03/2015, Saat: 19:21)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bilgiler için teşekkürler üstad, ellerine sağlık.

(29/03/2015, Saat: 20:14)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için çok teşekkürler üstat. Ben de bir Vulfix 404 almayı düşünüyordum bir süredir. Sanırım yakın bir zamanda edineceğim bir tane. Smile

(29/03/2015, Saat: 21:02)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 404'ü iki yapalım Big Grin

(29/03/2015, Saat: 22:32)ronin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur Bey bilgilerinizi bizlerle paylastiginiz icin cok tesekkurler.

(29/03/2015, Saat: 22:47)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur komşum emeğine sağlık.

syg

Hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.
Vulfix 404 incelemem forumda mevcut.
http://www.geltir.com/thread-4113.html

Bunun yanında Omega 11047 Mighty Midget, Semogue BC Mistura LE incelemeleri de yolda.
"Mixed badger" mukayeseli olarak da detaylarına gireceğim. keyifle okumanız ümidiyle.
Saygılar,
Onur
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Üstad ilgiyle okudum yine, çok teşekkürler Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...
nerede karşılaştırmalar diyordum ki yoldaymış..emeğine sağlık üstat
Onur teşekkürler kardeşim, arkadaşlar ben yorum yapmıyım onu Onur kardeşim yapıyor ama mix badger ile ilgilenenler misturayı bir mercek altına almalı derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(29/03/2015, Saat: 23:49)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur teşekkürler kardeşim, arkadaşlar ben yorum yapmıyım onu Onur kardeşim yapıyor ama mix badger ile ilgilenenler misturayı bir mercek altına almalı derim.

Bu mistura ne zamandır aklımdaydı ama kaçırmıştım siz yazınca yeniden hatırladım ve şansa dün sabah buldum aldım, haftaya gelir umarım.. Bakalım nasıl?
Onur bey çok teşekkürler bilgiler için. Karışık fırçalar her üreticide o kadar farklı kıllarla o kadar farklı ebat ve çeşitlerde yapılıyorki böyle ortak yönleriyle incelenmeleri zor fakat siz çok güzel yazmışsınız iyisiyle kötüsüyle.

Bende bir adet Omega ''Yüce Cüce'' 11047 var gayet memnunum, forumda incelemesini de yapmıştım. Hiç yoktan şekil için alınacak bir fırça Smile Benimde merak ettiğim bu Semogue'un SOC domuz ve silvertip benzeri kıllar ile yaptığı kaliteli karışık fırçalar. Forumda sahibi olan varsa incelemesini isteriz Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(10/04/2015, Saat: 04:15)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu mistura ne zamandır aklımdaydı ama kaçırmıştım siz yazınca yeniden hatırladım ve şansa dün sabah buldum aldım, haftaya gelir umarım.. Bakalım nasıl?

@gartbnx hayirli olsun, fikirlerinizi bekliyor olacagim.

e mail adresim tipsol@me.com
Grosvenor domuz-porsuk karisimi olan fircami Executive shavingden aldim. Bu firca kremle de kullanilabildigi gibi sert sabunlarla da kullanilabiliyor. Yuze masaj etkisi cok guzel bir his veriyor. Saf domuzdan farkli olarak daha iyi su tutuyor. Forumlarda batiyor ciziyor (scritchy) falan denmesine ragmen ayni kanaatte degilim. Ben boyle guzel firca gormedim!! Sapi ise mukemmel. Gercekten begenmezseniz fircayi, o zaman usulune uygun bir sekilde sapini baskaca bir kil "knot"u ile de kullanabilirsiniz.

Sent from payphone using Tapatalk
(11/04/2015, Saat: 00:09)erdincarikan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Grosvenor domuz-porsuk karisimi olan fircami Executive shavingden aldim. Bu firca kremle de kullanilabildigi gibi sert sabunlarla da kullanilabiliyor.  Yuze masaj etkisi cok guzel bir his veriyor. Saf domuzdan farkli olarak daha iyi su tutuyor. Forumlarda batiyor ciziyor (scritchy) falan denmesine ragmen ayni kanaatte degilim. Ben boyle guzel firca gormedim!! Sapi ise mukemmel. Gercekten begenmezseniz fircayi, o zaman usulune uygun bir sekilde sapini baskaca bir kil "knot"u ile de kullanabilirsiniz.

Sent from payphone using Tapatalk

Komşum Governor dediğiniz fırça Vulfix 404 zaten. Bu sayfanın başında Onur98 komşumun yaptığı incelemenin de linki mevcut. Ben de bir tane edinmeyi düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İNCELEME: Sentetik Fırçalar izbe 55 78,528 26/12/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: Dragon
  En küçük fırçalar linguist 16 19,952 20/05/2019, Saat: 14:55
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: