Aklınızdaki Ürünler
2011 kafa Muhle R41

R41 ile gerçek tıraşın nasıl olduğunu anladıktan sonra "daha fazlası" nasıl olur düşüncesiyle yanıp tutuşuyorum!
gurmekokular
Başlangıç aşamasındayım daha diye aklımdaki ürünler çok fazla ama birkaç tanesini yazmam gerekirse Geo F Trumper Sandalwood ve Coral Skin Foodlar, Mitchells Wool Fat Sabun, Taylor of Old Bond Street Avocado ve Sandalwood Kremler, L'occitane By Plisson Sentetik fırça ve cade sabun ve balmı, Crabtree and Evelyn Moroccan Myrhh Krem (Eski Nomad oluyor galiba), Simpsons Chubby serisinden herhangi biri, I'Coloniali Mango Oil Sabun. Merkurun Futur, Progress ve 34C modelleri ve Vintage Gillette modellerinden Red Tip, Fatboy ve Metal Baseplateli Black Beauty aklımdakiler şu an. Daha fazla vardı da abartmayayım dedim şimdilik (ya tabi görürsem söylerim Big Grin Big Grin)
(31/03/2015, Saat: 01:26)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2011 kafa Muhle R41

R41 ile gerçek tıraşın nasıl olduğunu anladıktan sonra "daha fazlası" nasıl olur düşüncesiyle yanıp tutuşuyorum!

Celik usturaya atlamayi dusunur musun hocam? Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bende yazayım aklımdaki ürünleri, Simpson Duke 3 Best Badger Fırça, Geo F Trumper Sandalwood,Taylor of Old Bond Street Avocado ve Sandalwood Kremler, tabac sabun,Propaso pre-after shave balm,Merkur 37C ve Muhle R41..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(31/03/2015, Saat: 09:50)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celik usturaya atlamayi dusunur musun hocam? Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kafayı da tıraş ettiğim için çelik ustura demek tıraşımın 1 saatin üzerinde sürmesi demek Smile
gurmekokular
Chubby 3 Best Sad(
TOBS Jermyn St. Soap, Aftershave Cream, Cologne aklımızda kaldı Undecided
Acta est fabula, plaudite.
Ikon Oss ve shave craft 101.
Speick, sabun dışındaki tüm ürünleri.
Simpson fırça.
Musgo real kremler.
Pils'ten uzaklaştım. Alması getirmesi zor. Acelem olmadan bir mongoose bakınıyorum ancak elimdeki DE jiletleri de denemek için bir double edge kalmalı. Sonuç olarak sanırım Wolfman'ın mayıs sonu üretimini bekleyeceğim gibi. Mongoose için de git geldeyim. Sad

Dün sabah da komple M&F baktım. Butterscotch bir 2XL çekiyor canım da dolar sağolsun almaya elim varmıyor hele de elimdeki fırçaları düşününce porsuk önceliğim değil.

Fatip kesin alacağım ancak hangi Semogue alsam karar veremedim. 610 - 830 - 1460 - SOC arasındayım.
@Aleksey hocam senin mesajindan sonra Mongoose'a attigim ve aldigim cevap asagidaki gibi.
Forum indirimi alabilir miyim diye uğraştım ama malesef olmadı.

720364f2ab4ce840e612f5f9b992fd6e.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,023 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,226 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,677 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: