Aklınızdaki Ürünler
@ihtilaf

Gemiyle neler sokuyorlar komşum ülkeye görsen.. Bunlara bakan olmaz =) Euro/Dolar/Pound üçlüsü 2013 seviyelerine inerse çok mutlu olucam. Şöyle dolar 1.70 Euro 2.5 falan. Sabunları alıp kullandıktan sonra tabiki inceleme gelir üstat merak etme.

@Aleksey

Hemen süslüyorum komşum, bn çok resim kirliliği olmasın demiştim.

Henkotsu

cache_2455987436.jpg

Mühle STF V2 Kosmo Faux Horn

muhle-synthetic-fibre-kosmo__58408__6010...80.jpg?c=2

Bu ise kendini anlatıyor zaten =)

THA49125_5_Thater_Shaving_Brush_Clear.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(30/03/2015, Saat: 22:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de benimkileri yazayım bari. Aldıkça editleriz konuyu. Benim şuan yazacaklarım aklımda olanlar. Hayalimde olanlar değil. Aklımızdaki ürünlerle hayalimizdeki ürünleri ayırsak iyi olabilir belki Smile

Fırçalar:

Scottish Fine Soaps Pure Bristle Brush
fe3d2d50-4508-4158-b6ea-d411de6b6e47.png

Vulfix 404 "The Governor" Badger / Boar Mix Brush
vulfix404.jpg

Vulfix VS5 Pure Bristle Brush
HR_411-172-00_vulfix-vs-5-pure-bristle-s...-brush.jpg

Sabunlar ve Kremler:

Scottish Fine Soaps
zoom_11589.jpg

Meissner Tremonia Moroccan Rhassoul ve Indial Flavour
2005-produkt-moroccan-rhass.jpg
2008-produkt-indian-flavour.jpg

Tıraş Aleti:

Merkur 37C Slant Bar
wpe6110c07_05_06.jpg

Scottish Fine Soaps Fırça ve Sabun İmpa'ya gelmiş ama ikisini de bir süreliğine ertelemeye karar verdim. 37C benim şansa yanlış gelmiş. Bir sonraki sevkiyatı bekleyeceğiz artık. Listeye bir kaç ekleme yapayım bu arada:

Edwin Jagger Tıraş Kasesi

zqe-3201_1z.jpg

Dovo Shavette

Dovo-Shavette-Straight-Razor.jpg

Faena Tıraş Sabunları

faena-shaving-soap-mastiha-120gr.jpg
Yahu üstadlar böyle güzel ürünleri nereden buluyorsunuz?İnsanın içi kalıyor.Arko sabun,Isana fırça ve progressle kuzu kuzu idare ediyoruz.Niye insana böyle özendiriyorsunuz?
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur
(26/04/2015, Saat: 17:20)fatih4342 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu üstadlar böyle güzel ürünleri nereden buluyorsunuz?İnsanın içi kalıyor.Arko sabun,Isana fırça ve progressle kuzu kuzu idare ediyoruz.Niye insana böyle özendiriyorsunuz?

Komşum, ara sıra Youtube'daki geleneksel tıraş kanallarına bakarak bazen de yabancı forumları takip ederek yeni ürünler keşfedilebiliyor. Mesela Youtube'da Traditional Shaving Evangelist diye biri var gayet güzel ürün tanıtımları yapıp günlük tıraş videolarını ekliyor. Hem ustura hem DE hem SE alet kullandığı için çeşit çeşit alet görme şansınız da oluyor.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

-Merkur 34G HD
-Tipsoft Silvertip Finest
(27/04/2015, Saat: 00:10)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: -Merkur 34G HD
-Tipsoft Silvertip Finest

Guzel firca Finest, backbone ve masaj hissi zayif ancak uclari kadife gibi yumusacik. Kremler ile kullanimi cok keyifli, yogunluk ve yumusak hissiyati sayesinde. Smile
120rxbn.jpg

2ily1eh.jpg
Wiborg Shaving den bir fırça alıcam ama bakalım ne zaman
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(26/04/2015, Saat: 16:34)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scottish Fine Soaps Fırça ve Sabun İmpa'ya gelmiş ama ikisini de bir süreliğine ertelemeye karar verdim. 37C benim şansa yanlış gelmiş. Bir sonraki sevkiyatı bekleyeceğiz artık. Listeye bir kaç ekleme yapayım bu arada:

Edwin Jagger Tıraş Kasesi

zqe-3201_1z.jpg

Dovo Shavette

Dovo-Shavette-Straight-Razor.jpg

Faena Tıraş Sabunları

faena-shaving-soap-mastiha-120gr.jpg

EJ kaseyi listeden çıkartabiliriz. Bugün elime geçti. Smile
(27/04/2015, Saat: 02:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel firca Finest, backbone ve masaj hissi zayif ancak uclari kadife gibi yumusacik. Kremler ile kullanimi cok keyifli, yogunluk ve yumusak hissiyati sayesinde. Smile
diğer üst seviye knotlarda sanırım masaj ve omurga daha zayıf olacaktır yumuşaklıktan dolayı. finset ilk porsuk tecrübem olacak bakalım. umarım dediğiniz gibi kadife yumuşaklıgından memnun kalırım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 29,994 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,209 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,606 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: