DERBY KLASİK GELENEKSEL TIRAŞA GİRER Mİ
Teşekkür ederim ilginiz için.
(14/09/2017, Saat: 10:58)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bir resmini çekseydiniz ya da adını yazsaydınız keşke. Bu şekilde anlamak zor tam olarak hangi jileti kastettiğinizi.

Derby'nin üç bıçaklı kullan at bıçaklarına da İsveç Çeliği, Yeni Teknoloji ibaresi düşülmüş. Tek bıçaklı Klasiklerde böyle bir ibare yok.
@kokopelli
Kardes, 2 mesaj oncesinde var dedik link verdik ya hocam.
9t1f7t.jpg
Sanırım @kokopelli Derby Klasik Tıraş Bıçağı ile aşağıdaki kullan at modeli kastetmiş.

http://www.azmusebat.com.tr/derby-tek-tiras-bicak.html

ama aşağıda şöyle demiş sanırım derby tek aynı model;

Yeni teknolojisi ve dayanıklı İsveç Çeliği sayesinde tahrişsiz, konforlu bir tıraş sağlar. Tek bıçağı ile uzun sakallarda tıraş performansını artırır ve kolayca temizlenir.

http://www.derby.com.tr/derby-tek
Merkur Progress - FS pu23p fh26   - Astra Platinum - Nivea Tıraş Kremi - Gillette Tıraş Sonrası Balsam
Tek bıcaklılarda yok gibi anladım, pardon.
(15/09/2017, Saat: 12:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kokopelli
Kardes, 2 mesaj oncesinde var dedik link verdik ya hocam.
9t1f7t.jpg

Ben sadece kullan at serisinden bahsettim. Derby'nin çift taraflı İsveç Çeliği serisi ayrı konuda diye onu zaten var diye düşünmüştüm.

(15/09/2017, Saat: 12:39)megadex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım @kokopelli  Derby Klasik Tıraş Bıçağı ile aşağıdaki kullan at modeli kastetmiş.

http://www.azmusebat.com.tr/derby-tek-tiras-bicak.html

Doğrudur, bu benim aldığım tek bıçaklı kullan at'larda İsveç Çeliği yazmıyor  ama üç bıçaklılarda bu ibare var. Tekli Derbylerin güncellerini de avlayayım bari.
Arkadaşlar bu başlığı tesadüfen gördüm deneyimli arkadaşlarımızın yorumlarını okudum ve şunun kanaatine varıyorum tek bıçak permatiklerin geleneksel olduğuna inanıyorum kartuşlu aletler yakın dönemi kapsadığından geleneksel değil görüşüne katılıyorum. Tek bıçak SE permatikler yakın zamanın oluşumu değil ve o yüzden geleneksel diyebiliyorum gilettenin mach3 üne geleneksel desem abuk subuk bir şey olur. Yanlış anlaşılmasınıda istemiyorum burada DE aletlerede saygım var DE aletleri bırakın permatiğe geçin gibi görülmesin Dedemde DE aletlerden permatiğe geçiş yaptı babamda permatiğe geçti dedeme ve babama sorduğumda derby klasik tek bıçak geleneksele girer dedi kartuşlular ikili,üçlü bıçaklıları geleneksel olarak göremiyorum heleki fırçasız ve hazır traş köpüklerini flan
Arkadaşlar bilginiz olsun derby tek bıçak permatiklerin sahteside piyasa da yaygın sakalın iyi kesememesinin nedeni sahte derbylerin piyasada mevcut olması bugün semt pazarındaki 10 yıldır alışveriş yaptığımız bir yaşlı amcamızla muhabbet ettik derby nin ilk üretildiği dönemlerde ki keskinlik şuan ki üretimlerde yok orjinalini bulmak zor sahte üretimi önlenememiş
Nostaljik birkaç resimde ben eklemek istedim. 1990 öncesi üretim Derby Tek Klasik
24yaan4.jpg
8x537k.jpg
Komşum bunlardamı depodan çıktı?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Banyo Fallschirmjäger 8 8,326 20/08/2020, Saat: 21:17
Son Yorum: jegal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: