bir İngiliz centilmeni "Nacet"
bugün gilette nacet' i 2.kez denedim.ilki bol tahrisli bir tıraş olmuştu nyse tıraş oncesi duş aldım derby nemlendiricili krem yaqi sentetik fırça progress kullandım.
3,5 perde sirasıyla 5 4 3 ayarda.
ilk perde sakal cikiş yonune dogru sorunsuz aktı
ikinci perde de cekistirme yaptı biraz kulaktan dudağa doğru aldim.
3.perdeyi sakal cikiş yonunun tersine almak istedim ama cekistirdi 2.perdenin tam tersi yaparak tıraşı tamamladım.

Ali biyikli sap surdum acikcasi cok yanma ve tahris yasamadim ancak iyi tiras oncesi hazirlik icin keskliğini/akışını beğenmedim ama yine de tahrişsiz bir tıraş verdi.

Bir kutu almiştım impadan bitince yeniden almayi dusunmuyorum.
Gilette serisinden nacete gore keskin ve konfor veren GSB hala favorim.
Nacet platinimun da gerisinde keskinlik ver konfor verdi.
Çok övülüyor olmasına rağmen bir türlü cildimin anlaşamadığı bir jilet. Kullanmayı çok istiyorum ama olmuyor. Hassas olan boyun bölgesini geçtim yanakları bile tahriş eden kıpkırmızı hale getiren saatlerde yanması geçmeyen baş belam.
www.instagram.com/kasismedya
Çok agresif bir jilet. Yani geçtiği yeri ne kadar da özen gosterilse kanattırdı bende. 7o clock sarı ile aynı kaderi paylaştı. İkisini de çöpe attım.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
(06/03/2021, Saat: 14:44)Laylaylom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok agresif bir jilet. Yani geçtiği yeri ne kadar da özen gosterilse kanattırdı bende. 7o clock sarı ile aynı kaderi paylaştı. İkisini de çöpe attım.

Jileti geçtiğimiz günlerde deneme fırsatım oldu. Çok ciddi takılma, çekiştirme yaptı. Ufak bir kesik attım. Boyun altı bölgede. Pek konforlu gelmedi bana çok zorda kalmadığım sürece kullanmayı düşünmüyorum. Keyifli tıraşlar dilerim.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(06/06/2021, Saat: 02:00)Murathan Kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jileti geçtiğimiz günlerde deneme fırsatım oldu. Çok ciddi takılma, çekiştirme yaptı. Ufak bir kesik attım. Boyun altı bölgede. Pek konforlu gelmedi bana çok zorda kalmadığım sürece kullanmayı düşünmüyorum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Aynı şekilde bu jileti 3-4 defa denemeye çalıştım ancak hepsinde aşırı bir yolma eğilimi vardı, farklı makinelerde denememe rağmen inatla sakalı kesmek yerine cımbızla yolarcasına çekiştirdiği için üzülerek evde kumaş veya ince işçilikte kullanmak için kenara ayırdım bu jiletleri.
Bu jileti zamanında kullanmıştım. Jilet beni gayet mutlu da etmişti. Toptan tr sitesinden satın almak istiyorum ama bir yandan da çekiniyorum. O sitedeki nacetlerin kalite durumu nedir acaba?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/02/2022, Saat: 17:06)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti zamanında kullanmıştım. Jilet beni gayet mutlu da etmişti. Toptan tr sitesinden satın almak istiyorum ama bir yandan da çekiniyorum. O sitedeki nacetlerin kalite durumu nedir acaba?

Ben de oradan aldım ve gayet beğenerek kullanıyorum. Sarı ve mavi (silver blue) seriden sonra en beğendiğim seri oldu diyebilirim. Sakallarım rahattır ama gene de akıcı ve keskin yapısını hissettirdi.
(09/02/2022, Saat: 17:39)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de oradan aldım ve gayet beğenerek kullanıyorum. Sarı ve mavi (silver blue) seriden sonra en beğendiğim seri oldu diyebilirim. Sakallarım rahattır ama gene de akıcı ve keskin yapısını hissettirdi.
Yanıt için teşekkürler.

Bu jileti ilk defa denedim gayet akıcı konforlu geldi bana. Kesinlikle tavsiye ederim.
3 günlük sakalda oldukça konforlu ve yakın bir tıraş verdi. Gillette markasının jiletlerinde hayal kırıklığı yaşadığım bir ürün henüz olmadı. Tabi ki doğru alet ve jilet eşleşmesi şart diye düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,425 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: