bir İngiliz centilmeni "Nacet"
Bugun tırası, Zeman komsumdan aldıgım Nacet jilet ile oldum. Ben begendim. rock83 komsum guzel anlatmıs, 7oclock un bir tık altı gibi hissiyatlı bir jilet. 39c Slantla guzel bir uyum oldu.
bugün rockwell 6s ile önce 4. ayarda kullnadım ama ilk perde sonunda tam istediğimi vermeyince 5. paleti taktım 3 perde artı düzeltme ile tam bir bbs yakaladım bir kaç yer sivilce olduğundan dolayı tahriş oldu onun dışında gayet konforluydu keskinlik olarak bana ortalama geldi ama hızlı körelecek hissiyatı verdiğinden ikinci defa kullanmayı düşünmüyorum sonuç olarak bir şans verilebilir kanaatindeyim Smile
Gillette NACET Jileti kalın saplı Gillette Tech gibi mülayim bir alette denedim. Kusursuz bir 3 perde tıraş sağladı. Bu alete Derby Extra gibi keskinliği az jiletler tahriş yapıyordu ama Nacet oldukça rafine, keskin ama bir o kadar da rahat bir jiletti.

Aynı jileti Mingshi 2000 üzerinde denedim. Normalde tıraşından pek memnun olmadığım bu alet ile 3-4 ayarlarında yine güzel, tahrişsiz bir tıraş verdi Nacet. Açılışında bir eskilik, kullanınca paslanacakmış gibi bir duruş olmasına rağmen 4 gün ve 2 tıraş aradan sonra hala temiz olduğu için sanırım bu korkularım yersiz olacak dedim, 100 adet sipariş verdim.
Dun kullandim bende kaşinti yapti keskinlik ve konfor yonunden derby'nin yeni jiletlerini buna tercih ederim..
Gillette Nacet i arayıpta bulmayan komşular https://www.atamantrade.com/gillette-nac...utu-5-adet linkinde mevcutmuş bilginize sunarım.
3 günlük sakalda Fatip, 2 günlük sakalda EJDE8 ile tıraşımı oldum. Fatip ile gerçekten mükemmel iş çıkarttı. EJ ile de fena değildi. Konforlu bir tıraştı. Sanki birazcık kaşıntı yaptı gibi oldu ama sıkıntı olmadı.
135 kullanım oldu!

Bu abi neyin peşinde merak ediyorum.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(14/04/2019, Saat: 15:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu abi neyin peşinde merak ediyorum.. Smile

Bu abide sakal uzamamış ki daha muhtemelen jilet takmasa da olurdu Smile

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(14/04/2019, Saat: 15:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu abi neyin peşinde merak ediyorum.. Smile

+1
Nedir, ne değildir?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,611 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: