bir İngiliz centilmeni "Nacet"
guncel uretimini ara ara kullaniyorum bir sharp edge degil ama yoklukta her turlu gideri var ve cesit olsun manasinda da cokta kotu sayilmaz lakin eskisini kullanmadim timsaha aldirmayin bir noktada uysal sakin kalabiliyo ej89 la kullandim cok uzmedi hatirladigim kadariyla yakin zamanda tekrar birkac gun kullanip gozden geciriyim.
(16/06/2019, Saat: 21:47)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: guncel uretimini ara ara kullaniyorum bir sharp edge degil ama yoklukta her turlu gideri var ve cesit olsun manasinda da cokta kotu sayilmaz lakin eskisini kullanmadim timsaha aldirmayin bir noktada uysal sakin kalabiliyo ej89 la kullandim cok uzmedi hatirladigim kadariyla yakin zamanda tekrar birkac gun kullanip gozden geciriyim.
Bana @batmanforever Volkan abi hediye etti zamanında onun gönderdiği özellikle usturada harika işler çıkartıyor..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(12/06/2019, Saat: 09:30)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün sabah Nacet ile ilk tıraşımı oldum. Keskinlik ve konfor anlamında en iyi tıraşımı oldum diyebilirim. Bende ki Nacet çift kağıtlı jiletin üstünde beyaz yağlı kağıdı ve dışında Nacet yazan kağıt var. Ama kutu üzerinde ki Gillette yazısı çok farklı daha önce gördüklerim gibi kalın değil.

54ef8745c5f91f872f711c1eaf01af75.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar, bende ki nacet jiletin güncel kutulardan farklı olduğunu iletmiştim. Jiletleri çift kağıtlıydı, tıraşından oldukça memnun kalmıştım. internette dolaşırken aşağıda ki gibi bir görsele rastladım, eski model antika gibi nadir bulunan model diyor, doğru mudur bilemiyorum? dr_green komşumun umreden getirdiği yeni model nacetler ile karşılaştıracağım bakalım. İ harfinin noktası kare gibi olanlar 2019 üretimi, İ harfinin noktası yuvarlak olanlar 2016 üretimi.

Bende ki eski Nacet
qn5jsm.jpg

Yeni Gelen Nacet
35bgviq.jpg
(17/06/2019, Saat: 18:44)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İ harfinin noktası kare gibi olanlar 2019 üretimi, İ harfinin noktası yuvarlak olanlar 2016 üretimi.

Komşum bu bilgiye nereden ulaştınız?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/06/2019, Saat: 18:56)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu bilgiye nereden ulaştınız?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yan kapaklarının üzerinde yazıyor, dikkat etmemiş olabilirsiniz Rolleyes
(17/06/2019, Saat: 18:58)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yan kapaklarının üzerinde yazıyor, dikkat etmemiş olabilirsiniz Rolleyes

d9d18f6663893a1ac75842e904658671.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@batmanforever komşum hediye etmişti bu jiletten zamanında. Akşam paketin sonuncu jileti ile son zamanların en keyifli tıraşını oldum diyebilirim. Tabac krem kullandım. Güzelce fırça ile çalıştıktan sonra aktı gitti jilet tutabilene aşk olsun. Kullan at yapan biri olarak bir jileti atık jilet kutusuna gönderirken düşündüm acaba en azından bir tıraş daha mı olsam diye..

Kaliteli jiletleri kullan at yapabilmek, ciddi bir karar ?
(02/07/2019, Saat: 11:11)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaliteli jiletleri kullan at yapabilmek, ciddi bir karar ?
İsraf mi diye düşünüyorum bazen doğrusu ama feather da olsa kullan at yapıyorum. Eşe dosta dağıttığım yüzlerce jilete rağmen hala sayı fazla olmasından dolayı belki de böyle oluyor. Kötü hissettim kendimi şimdi böyle okuyunca komşum. Stok düzenlemesinden sonra en azından 2 kullanım uygulaması yapabilirim.

(02/07/2019, Saat: 10:53)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever komşum hediye etmişti bu jiletten zamanında. Akşam paketin sonuncu jileti ile son zamanların en keyifli tıraşını oldum diyebilirim. Tabac krem kullandım. Güzelce fırça ile çalıştıktan sonra aktı gitti jilet tutabilene aşk olsun. Kullan at yapan biri olarak bir jileti atık jilet kutusuna gönderirken düşündüm acaba en azından bir tıraş daha mı olsam diye..

Caner abini tıraşlarda üzme diye Nacet'in kulağını çekmiştim ondandır Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,582 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: