bir İngiliz centilmeni "Nacet"
100 sabun + 100 alet + 100 fırça var… jilet 135. kullanım olmuş. Sakın ha ekonomi yapıyorum demesin Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Allah ıslah etsin Big Grin
Nedir, ne değildir?
fırça bile amcadan usanmış
Adam nerdeyse sıfır sakalına 4 perde tıraş yaptı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(15/04/2019, Saat: 13:18)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam nerdeyse sıfır sakalına 4 perde tıraş yaptı

Jilet zaten bu yüzden hala gidiyor muhtemelen Smile

İlk defa tıraş ortasında jilet değiştirdim, hem de ilk çekişten sonra. Sakalı kesmiyor, adeta yoluyor.

Vintage filan şehir efsanesi. Modern jiletten şaşmayın.
(17/04/2019, Saat: 01:49)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk defa tıraş ortasında jilet değiştirdim, hem de ilk çekişten sonra. Sakalı kesmiyor, adeta yoluyor.

Vintage filan şehir efsanesi. Modern jiletten şaşmayın.
Usturada şiir kitabı yazan bir jilet aslında bu. Sahte olma ihtimali olabilir mi?

Rus malı Nacet jilet Suudi Arabistan'da bakkallarda 2 riyal, marketlerde 1 riyal (ikisinin aynı Rus üretimi jilet olduğunu tekrar kontrol edeceğim). Bakkaldan bir kutu aldım denemek için. Yarın Black Beauty ile denemeyi düşünüyorum. Memnun kalırsam 2 karton (40x5=200 adet) almayı düşünüyorum gelirken Big Grin

dgi6w8.jpg
Marka Gillette ise,
At sepete hocam...
Bugün sabah Nacet ile ilk tıraşımı oldum. Keskinlik ve konfor anlamında en iyi tıraşımı oldum diyebilirim. Bende ki Nacet çift kağıtlı jiletin üstünde beyaz yağlı kağıdı ve dışında Nacet yazan kağıt var. Ama kutu üzerinde ki Gillette yazısı çok farklı daha önce gördüklerim gibi kalın değil.

54ef8745c5f91f872f711c1eaf01af75.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,428 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: