Banyo Tıraşı
@Soner komşum biraz riskli ama dikkat ederek kullanımında sıkıntı yaşatmıyor. kalitesiz bir plastik fazla bastırmaya gelmez WS gibi plastik kalitesi olsaydı keşke

@Poerio Komşum bu tür vucud tıraşlarında permatik tarağını kırarak sorunsuz tıraş elde edebilirsin taraklı kullanırsan 8-10 batık meydana geliyor

Benim fikrim banyo tıraş takım seti oluşturun rahat tıraş için önceki sayfalarda banyo tıraş takımı paylaşılmış
Simdi dostlar o sekil kullanan vardır, kullansınlar kendi bildikleri mutlu oldukları sekilde yapsınlar.

Ama tıras konusunda referans ve bilgi kaynağı olan bu forumda, koruyucu taragı kırma gibi zamanında yokluktan yapılmıs uygulamaları 2020 yılında en azından bu forum icinde birbirimize onermeyelim diye bir uyarı yapmak istedim. Bu taragı kırma isini gunumuzde dunyada herhalde Turkiye, pakistan hindistan veya afrika gibi 3.cu dunya ulkeleri, fakir yokluk icinde millet harici kullanan yoktur. Onlar kullanılmıs enjektorleri bile sokaktan toplar, kaynatır tekrar satar o durumdakilerden bahsediyorum, itibardan tasarruf olmaz denilerek saray yapılmıs bizim gibi zengin ulkelerde buyuk dusunulen ulkelerde hala niye bahsi geciyor onu bilmiyorum, hemde banyo tırası konusunda onu hiç anlayamıyorum. Yasadıgı tahrisi kızarıklıgı cogunlukla teknigi yanlıs oldugu ve bastırdıgı icin yaşayıp, suçu jilete atıp hic durmadan jilet denemeleri yapan dolu arkadasa, banyo tırasında benzer makina kullan ustune koruma barını kır demek hani ustune tuy dikmek gibi Smile

jegal kardes demis ona yanıt gibi dusunulmesin, bu tarak/koruma barı kırma mevzugunu Geltirde her lafı gectiginde irite olalım bilincini olusturma amaclı yazıyorum.Safety Razor, yani adında bile guvenlik gecen bir makinanın guvenlik barını kırmak kadar cağ dısı bir uygulama inanın yok. Yapmayın, yaptırmayın.

Bu yakın tıras bebek poposu tutkumuz hastalıgımız sadece yuzumuz icin gecerli sanıyordum demek ki degil. Aman diyim, 30 lira al kullan bu kadar dusunmeyin bu konu baslıgını.
https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-...P335290742
Tişikkirlir Sipirmin.
https://www.philips.com.tr/c-p/BG1024_15...bakim-seti

tek geçerim...
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Tüy dökücü kremler de pratik
Vakti zamanında 2 defa tüğ dökücü krem alıp denemişliğim vardır, nasıl bir kıl yapısına sahipsek artık, bende hiçbir işe yaramamıştır. Kullanma talimatlarına harfiyen uymama rağmen, hatta belirtilen süreden daha uzun bekletmeme rağmen tırt...
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner

Soner kardesim ya gece vakti ne guldurdun beni. Kardes cok surme, cok uzun bekletme, pat diye düsmesin, başımıza is almayalım. Big Grin Big Grin
Tişikkirlir Sipirmin.
@Soner  , @aliyuksel  komşularım  hadi tamam  geleneksel yöntemlerden  uzaklaşıp  tüy dökücü kremlere yönelmişsiniz ama  zararlarınıda hesaplayın   her  cilt tipine uymuyor  cilt  problemleri yaşanabiliyor dikkat edin sağlıki problemler yaşamayın. Elektrikli,şarjlı makinalar masrafdan başka birşey değil. Bakkaldan 2 TL yada 1 TL  ye permatik alıp  tarağını  kırıp  işini rahat görebilirsin  en azından  tüy dökücü,elektrikli harcayacağınız  paralar cebinizde kalıyor. Geçmişimize bir bakalım; hangi büyüğümüz tüy dökücü krem,elektrik şarj makinasini ile o bölgede iş yapmış
Serdar komşum Allah yüzünüzden gülücükleri eksik etmesin... Smile

jegal komşum bu bahsettiğim yıllar yıllar önce idi, şuan öyle uygulamalar kullanmıyorum bana uygun olmadığı için. Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
wilkinson yeşil olanı çok iyi.Banyo adı altında satılanların bence en iyisi.

Tüy dökücü ürünleri koltuk altı ve cinsel bölgelerde kullanmak ne kadar mantıklı bilemiyorum.
Zaza platinium jilet ve astra yeşil yaprak.Tıraş aleti olarak da muhle r41 kullanıyorum.Hiç bir sıkıntı yaşamadım.4 tane şarjlı makineyi çöpe attım.Bu iş en iyi jilet le oluyor.Krem falan hikaye.Benim vücut tüyleri de sert, makine işlemiyo.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,364 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,323 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,550 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,533 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: