Banyo Tıraşı
(03/02/2020, Saat: 18:52)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.philips.com.tr/c-p/BG1024_15...bakim-seti

tek geçerim...
Zamanında aldığım mach 3 ler dahil hayatımda aldığım en kötü tıraş aleti benim için. Hiç bir şekilde kesmiyor. Ne kuru ne ıslak. 3-4 kere kullanmaya çalıştım belki ben yapamıyorum diye ama olmuyor bir türlü.
Bugün bu başlıktan aldığım bilgiler doğrultusunda bamya turasimda ilk defa ws makine 3 sefer yüz turasimda kullandığım Astra yeşil,arko sabun ve 5 liralık küçük bir fircayla banyo tıraşı oldum. İlk defa bu kadar tahrissiz bir hassas bölge tirasi oldum.Kullan at plastikleri veda etmiş oldum ve eskiyen jiletleri artık bu şekilde değerlendireceğim. Tavsiye ederim.
Kartallar yüksekten uçar
Bende bu iş için yuma aldım beğenmedim jiletleri kullanıyorum çok memnunum.
(06/08/2020, Saat: 15:34)sudüşleri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben banyo tıraşında köpük için pratik olması nedeniyle jel kullanıyorum, hazır köpük de kullanılabilir. Makine olarak da açık taraklı bir makine aslında iyi olur ama şuan elimde fazladan sadece R41 olduğu için onu banyo tıraşında kullanmaya kıyamıyorum, daha uygun fiyatlı bir alet olsa kullanırdım, aslında yuma veya ona benzer bir alet alınabilir. Eldeki permatikler bitince bende jiletli makine kullanmayı düşünüyorum.

Bence de en iyi yöntem ben de jel ve elimde fazla dan bulunan Yaqi açık taraklı makine ve şap kullanıyorum. Sıfır tahriş sıfır yanma sıfır kızarıklık. . Denemediğim yöntem kalmadı en temizi tahrişsizi bu yöntem. Kartuşlular kullan atlar hepsi hikaye. Bu sıcak günlerde dahi hiç rahatsızlık vermiyor.
Ben küçük saç tıraşı makinesi ile alıyorum arkadaşlar. Jiletle alınca dikenli savaş topuzu gibi oluyor 2 gün sonra Big Grin
bende ws ile atık jiletlerle banyo tıraşımı oluyorum. Sabuna fırçayada gerek yok hacışakir ve köpürtme kesesi yetiyor =)

Bazı komşular tahrişten bahsetmiş. BEn oranın tahriş olduğunu hatırlamam . çocukluktan beri jiletle tıraş olurum vücudumu . Demek yıllarca aynı bölgeleri jiletle tıraş olmak belli bir süreden sonra tahriş ihtimalini sıfırlıyor.
Remington BHT6450 Quickgroom Erkek Bakım Seti

https://www.amazon.com.tr/Remington-Bht6...B079KHRR3X

299 tl ye düşmüş fiyat
Hassas bölgeler için kullanışlı değil, fakat vücut kılları için başarılı. Çift taraflı ağızı sayesinde ileri-geri her hareketinizde tıraş yapabilme özelliği ile size zaman kazandırır.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Star 
merhaba arkadaşlar elimde sayısız jilet var bunları değerlendirmek icin

banyodada kullanmaya karar verdim

banyo da koltuk altı için genelde permatik banyo mavi sap kullanıyorum biyerimi kesmedim o taraklı yapısı sayesınde uzun tuylerde kolayca alıyor

ama jiletleri değerlendirmek için bu ayarda korumalı bi yerimi kesmiyeceğim bir ürün önerisi istiyorum

varmı bildiğiniz bir ürün?

31pZ5mX27QL._AC_SY400_.jpg
(25/10/2020, Saat: 17:18)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar elimde sayısız jilet var bunları değerlendirmek icin

banyodada kullanmaya karar verdim

banyo da koltuk altı için genelde permatik banyo mavi sap kullanıyorum biyerimi kesmedim o taraklı yapısı sayesınde uzun tuylerde kolayca alıyor

ama jiletleri değerlendirmek için bu ayarda korumalı bi yerimi kesmiyeceğim bir ürün önerisi istiyorum

varmı bildiğiniz bir ürün?

31pZ5mX27QL._AC_SY400_.jpg
Fuji öneriyorum.
https://beyfendi.org
(25/10/2020, Saat: 17:19)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fuji öneriyorum.

Agresif bir yuma ve orak öneririm. 2 yıldır ben öyle kullanıyorum. Atılmaya hazır jiletleri atmadan önce son kez bu şekilde kullanıyorum.
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,361 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,320 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,539 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,531 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü: