Banyo Tıraşı
Sürekli sakal tıraşı olmaz. Arada bir değişiklik gerek Smile

Tek kullanimlik permatigin nesi var.isini goruyorda bol tahris yapmakta.
Sarjli aletlere gecmek gerekiyor sanirim.
(08/04/2015, Saat: 23:40)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürekli sakal tıraşı olmaz. Arada bir değişiklik gerek Smile

Tek kullanimlik permatigin nesi var.isini goruyorda bol tahris yapmakta.
Sarjli aletlere gecmek gerekiyor sanirim.

Permatik iyidir güzeldir de tıraş köpüğü can sıkıyor.
Acta est fabula, plaudite.
Yüz tıraşından hiç verim alamadığım King of Shaves tıraş jeli ve Permatik banyo kullanıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
bim de satılan man5 d,ye bi markanın banyo jiletleri var , dorco üretiyor sanırım , 5 li si 1,5 tl

bence yeterli.
Yuma + bic , treet Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk
Bimden aldığım man5 traş köpüğü ve rimei de kullanıyorum.Yüzümde iki kez kullandığım jileti daha sonra banyoda kullanıyorum.Daha yakın traş olmak istersem de wilkinson sword banyo tek bıçak kullanıyorum.
(08/04/2015, Saat: 21:06)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 2 senedir philips bodygroom kullanıyorum. kısmen memnun sayılırım.

M6noAk.jpg

Ben de bunu kullanıyorum ve memnunum. Dikkatli kullanınca can yakmıyor Smile Hocam siz niye kısmen memnun oldunuz?
Saiver ProfiMed kullanıyorum, şu Rus alet. Kullan at kullanmak saçma geliyor. Aynı işi gören bir alet.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(14/06/2015, Saat: 18:56)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bunu kullanıyorum ve memnunum. Dikkatli kullanınca can yakmıyor Smile Hocam siz niye kısmen memnun oldunuz?
Sizinde dediginiz gibi, dikkatli kullanmak gerekiyor. Oyle olunca biraz ugrastiriyor tabi. Kopukle kullanmak oldukca zor. Kuru kullaninca biraz tahris yapabiliyor. Ama jiletle yasadigim kizariklik ve yanma hissini unutturdu coktan. Basligini belirli araliklarla degistirince daha sorunsuz kullanilabilir diye dusunuyorum.
5odwfd.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,514 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,443 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,895 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,824 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü: