Banyo Tıraşı
Mach 3 kullanıyorum fakat çokta memnun değilim
Tıkanma olayına karşı çözümüm Yuma. Her tıraşta yeni jilet açma adetim nedeniyle mevcut yeşil Astra. Bir iki defa deneyip beğenmediğim kremler bu işte maddi karşılığını buluyor. İrem porsuk maalesef bu göreve atandı. Yorumlardan aldığım ilhamla şarjlı makinalara yönelmeyi düşünüyorum artık.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
remingtonun resimdeki aletiyle banyo tıraşında geleneksel tıraşa ihanet etmeye teşebbüs ettim
çok kötü sonuç aldım tavsiye etmem

84160074-260x260-0-0_Remington+BODY+HAIR...HT+300.jpg

en makul çözüm olan yumaya dönüş yaptım çok memnunum
yuma ve ucuz jilet ikilisinden

shark racer gibi jiletler iş görüyor
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ne varsa YUMA'da var. Her türlü Big Grin Sakala da gidiyor, banyoya da. Sakal tıraşında kör gelen jiletleri kullanıyorum. Bazen sakal tıraşında yorulan jiletlere banyo tıraşında iş düşüyor. Smile
Mans banyo bende sivilceye yol açtı. Yumadan şaşmamak lazım.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yuma ve kıyıp atamadığım father Gillete jiletler...
Remington BHT2000 kullanıyorum, çok memnunum. Sıfır almak için ayrı aparatı var. Şarjı da uzun gidiyor. Banyo içinde kullanmak için tasarlanmış. Tavsiye ederim.

2epkefd.jpg
Ben eski başak fırçamı,rimei aletimizin ve ej mentollu sabunumu bu iş için ayirdim. Bazen kanatsamda sinek kaydı oluyor.
Vücut temizliği daha önemli
hahahaha,

Başlıktan anlamıştım ama, arada coolcut lar falan gecince, dedim nasıl yani ben yanlıs anladım herhalde. Devam ettim okumaya.
Yoo dogru anlamısım konuyu, hatta biri makine resmi gondermis adam kutunun ustune bile "even down there" demis, cok guldum.
Aynen abiler makine iyidir. Philips, Braun, Remington, Wahl gibi alın bir tane yeter de artar.
Daha yüz de ögretemedik yanmasız tıraşı, bir de başlamasın "down there" soruları Tongue
Bic metal de iyi iş çıkarıyor bu başlıkta
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,549 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,464 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,965 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,877 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed