Banyo Tıraşı
" "banyo tıraşı" demeyelim de, onun yerine "banyo tıraşı" diyelim" manzaraları oluşmuş Smile
Ne iğrenç dimi eski ismi Big Grin

Smile
epoj9i.jpg

Bu çinlilerde her şeye bir çözüm var doğrusu
Yüksek kaliteli ayarlanabilir gerilebilir geri traş makineleri geri saç giyotin geri jilet
http://s.aliexpress.com/BrYrYFBZ?fromSns=Panoya kopyala
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Onceden karanlik ve cahiliye donemimden kalmis kartuslulari kullaniyordum Big Grin , gecenlerde yuma ya tirasta 3 kere kullandigim jileti takip bir down there denemesi yaptim,kabasini iyi aldik ama ayrintiya girmeye cesaret edemedim , korktugumuz kadsr var mi yahu ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(30/10/2018, Saat: 01:04)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onceden karanlik ve cahiliye donemimden kalmis kartuslulari kullaniyordum Big Grin , gecenlerde yuma ya tirasta 3 kere kullandigim jileti takip bir down there denemesi yaptim,kabasini iyi aldik ama ayrintiya girmeye cesaret edemedim , korktugumuz kadsr var mi yahu ?

ilk başlangıcda korku olur yumanın bir tarafı mild bir tarafı agresif ilk etapda mild tarafıyla derby extra jileti kullan daha sonra el alıştıktan sonra agresif kısımlada işini görürsün bak ben son zamanlar yumayı banyo tıraşlarında taraksız kullanıyorum tabi hemen olmadı bir zaman geçtikden sonra el alışınca korkuda kalmıyor cesaretleniyorsun Wink
Bugüne kadar yuma, remington sarjlı vs. hepsini kullandım.En emniyetsizi remington tarzı ürünler, özellikle genital bölgede.Yuma da ufak kesikli çok tecrübelerim oldu.Birkaç ay önce Rockwell 6c almam ile bu sorunları kökten çözdüm.Rockwell 6 ayarda fazla keskin olmayan bir jilet ile her türlü işlemi yapabiliyorum.Beni şaşırtan 6 ayarda rockwell'in pürüssüz ve yumuşak tıraşı.Benim tecrübelerim bu şekilde komşularım.
DingLing diyorum.
Bende, ucuzundan mild bir tto diyorum Big Grin
Bende philips bodygroom kullaniyorum. Genel olarak memnun edici

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/10/2018, Saat: 10:12)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk başlangıcda korku olur yumanın bir tarafı  mild bir tarafı agresif ilk etapda mild  tarafıyla derby extra jileti kullan daha sonra el alıştıktan sonra  agresif kısımlada  işini görürsün bak ben son zamanlar  yumayı banyo tıraşlarında  taraksız  kullanıyorum tabi hemen  olmadı bir  zaman geçtikden sonra el alışınca korkuda  kalmıyor cesaretleniyorsun Wink

Evet cesaretlesme isi oyledir ,kartusludan gecerkende korku vardi.

Yalniz ilk defa yumanin bit tarafinin mild ,agresif oldugunu duydum.Hangi tarafi o ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,366 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,323 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,551 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,537 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: