Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık
komşular, dostlar, üstatlar kesintisiz iki yıldır dudak ile çene arasındaki bölgede kıl dönmesi sorunu yaşıyorum, eğreti çıkan 8-10 sakal dönüşümlü olarak batıyor. bunun kesin bir çözümü var mıdır? batan sakalı çıkardığım için sürekli bir kızarıklık, noktasal bir huzursuzluk oluyor.
Acta est fabula, plaudite.
(20/02/2015, Saat: 01:24)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşular, dostlar, üstatlar kesintisiz iki yıldır dudak ile çene arasındaki bölgede kıl dönmesi sorunu yaşıyorum, eğreti çıkan 8-10 sakal dönüşümlü olarak batıyor. bunun kesin bir çözümü var mıdır? batan sakalı çıkardığım için sürekli bir kızarıklık, noktasal bir huzursuzluk oluyor.

Tıraşa ilk bu bölgeden başlayın,bastırmadan en fazla bir yerden 2 defa geçin,gerdirmeyin,mümkünse o bölgeyi tek perde olun.bir jileti max 2 defa kullanın.Agresif alet ve open comb kullanmayın
(20/02/2015, Saat: 01:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraşa ilk bu bölgeden başlayın,bastırmadan en fazla bir yerden 2 defa geçin,gerdirmeyin,mümkünse o bölgeyi tek perde olun.bir jileti max 2 defa kullanın.Agresif alet ve open comb kullanmayın

üstadım bir dahaki tıraşımda tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

lazer konusunda fikriniz var mı?
(20/02/2015, Saat: 01:51)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım bir dahaki tıraşımda tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

lazer konusunda fikriniz var mı?

Forumda iki kişi boyun bölgesine yaptırmıştı.Sonucunu bilmiyorum
Sorununuz lazer olmadan çözülme ihtimali var.
(20/02/2015, Saat: 01:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda iki kişi boyun bölgesine yaptırmıştı.Sonucunu bilmiyorum
Sorununuz lazer olmadan çözülme ihtimali var.

tavsiyelerinizin hepsini değerlendireceğim üstadım. çok teşekkür ederim.
Bende de bu durum sık sık oluyor. Gerek konuda gerekse başka konularda aspirin + kolonya tarifi verilmiş. Bunu deneyeceğim ama ne zaman kullanmalıyım bilmiyorum. Traştan hemen sonra mı yoksa bir kaç saat sonra mı ya da gün içerisinde birden çok mu?
(20/02/2015, Saat: 11:15)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de bu durum sık sık oluyor. Gerek konuda gerekse başka konularda aspirin + kolonya tarifi verilmiş. Bunu deneyeceğim ama ne zaman kullanmalıyım bilmiyorum. Traştan hemen sonra mı yoksa bir kaç saat sonra mı ya da gün içerisinde birden çok mu?

komşum tıraş keyfimi zindan etti bu zillet Undecided her hafta batık sakal çıkarıyorum bu bölgeden.
Çok illet bir şey ya. Traştan bir kaç gün sonra elimde ucunu yaktığım iğne ile ayna karşısında dakikalarca mücadele ediyorum.
(20/02/2015, Saat: 11:35)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok illet bir şey ya. Traştan bir kaç gün sonra elimde ucunu yaktığım iğne ile ayna karşısında dakikalarca mücadele ediyorum.

Al benden de o kadar Undecided asprin/kolonya ikilisine de bir girişeyim gün içinde, sonucu yazarım komşum.
O bölge genel olarak sorunluysa sürekli peeling uygulamayı deneyebilirsiniz. Ben boyun bölgesinde böyle engelliyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,919 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  Bump Patrol? interrr 0 2,290 27/01/2017, Saat: 11:14
Son Yorum: interrr
  The Body Shop Maca Root Razor Relief totan35 19 25,307 27/10/2016, Saat: 19:21
Son Yorum: corpus36
  Kiehl's Razor Bump Relief FloydianDM 26 31,810 19/12/2014, Saat: 19:58
Son Yorum: DelikanliTiras
  kıl dönmesi spreyi papillon21 1 5,601 26/05/2014, Saat: 17:38
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: